Adam z Na dobre i na złe zmarł, ale teraz Grzegorz Daukszewicz wraca w nowej roli. Nawiąże szokujący romans - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama/ ATM Grupa Adam z Na dobre i na złe zmarł, ale teraz Grzegorz Daukszewicz wraca w nowej roli. Nawiąże szokujący romans - ZDJĘCIA

Adam z Na dobre i na złe zmarł, ale teraz Grzegorz Daukszewicz wraca w nowej roli. Nawiąże szokujący romans - ZDJĘCIA

2021-04-22 12:47

Grzegorz Daukszewicz jako Adam z "Na dobre i na złe" podbił serca milionów widzów. I złamał je decyzją, że odchodzi z serialu i nie będzie dłużej grał chirurga w Leśnej Górze. Niespełna trzy lata temu śmierć Adama w "Na dobre i na złe" wstrząsnęła fanami Daukszewicza i jego ekranowego bohatera. Przez długi czas aktor nie pojawiał się na ekranie, ale już w maju wróci do serialu. To będzie zupełnie inna rola, która nie będzie miała nic wspólnego z Adamem Krajewskim. Zobaczcie kogo zagra Daukszewicz i z kim nawiąże romans na ekranie. Będziecie w szoku!

Czy zmarły Adam wróci do "Na dobre i na złe", a Grzegorz Daukszewicz znów zagra Krajewskiego?

Adam z "Na dobre i na złe" zmarł w 710 odcinku, prawie trzy lata temu. Uwielbiany przez widzów lekarz z Leśnej Góry został uśmiercony przez scenarzystów, bo Grzegorz Daukszewicz odszedł z "Na dobre i na złe" i podjął ostateczną decyzję, że nigdy nie wróci, że rola doktora Krajewskiego to dla niego zamknięty rozdział w karierze. Okoliczności śmierci Adama były bardzo dramatyczne. Właściwie umarł przez własną głupotę po tragicznym wypadku, bo nie chciał się poddać badaniom. Skupił się na ratowaniu życia ukochany Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) tak bardzo, że nie zauważył u siebie niepokojących objawów. Nawet Falkowicz (Michał Żebrowski) w 710 odcinku "Na dobre i na złe" nie zorientował się, że młodszy brat umiera na jego oczach...

Patrz też: Powrót Agnieszki do M jak miłość. Po ponad roku Olszewska wróci ze Szczecina. Budzyński ściągnie byłą kochankę w sprawie tajemniczego morderstwa

Grzegorz Daukszewicz pożegnał się z fanami "Na dobre i na złe" publikując wzruszające oświadczenie. Słowem nie wspomniał czy kiedyś jeszcze wróci do "Na dobre i na złe", nawet w zupełnie innej roli. Bo zmartwychwstania Adama nikt nie brał pod uwagę. Mimo, że Krajewski jeszcze jakiś czas pojawiał się w Leśnej Górze jako duch. Po kilku latach przerwy od grania w serialu Daukszewicz przyjął jednak propozycję pracy na planie innej produkcji. Dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość" w Polsacie i już niebawem pojawi się jako nowy bohater - Wojtek Adamczyk, brat Marcina (Przemysław Cypryański)

Wiktoria wróci do Na dobre i na złe. Będzie w ciąży i urodzi bliźniaki! Katarzyna Dąbrowska po długiej przerwie znów na planie

Nie przegap:Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

Kim Grzegorz Daukszewicz będzie w "Pierwszej miłości"? Kim będzie Wojtek?

Grzegorz Daukszewicz pierwszy raz pojawi się w "Pierwszej miłości" w 3232 odcinku, który zostanie wyemitowany 12.05.2021. To właśnie wtedy Emilka (Anna Ilczuk) umówi się z Marcinem na randkę w internecie. Z tej okazji kupi nawet elegancką bieliznę, żeby ukochany, który wyjedzie do Turcji mógł nacieszyć oczy jej widokiem. Zrobiona na bóstwo usiądzie przed komputerem i połączy się… nie z tym Adamczykiem. Tak pozna brata Marcina, Wojtka!

W dniu powrotu Marcina do Wrocławia Emilka i Wojtek spotkają się w drodze na lotnisko. Jej popsuje się samochód, więc wezwie go na pomoc. Między parą szybko zrodzi się nić sympatii i bliska relacja. Do tego stopnia, że w 3233 odcinku "Pierwszej miłości" Wojtek pocałuje Emilką. Dziewczyna brata będzie na niego wściekła, wysiądzie z samochodu i sama pojedzie na lotnisko. Ale na tym nie koniec, bo między Wojtkiem i Emilką  wkrótce potem w "Pierwszej miłości" zacznie iskrzyć coraz bardziej. Wygląda na to, że połączy ich romans!

Na dobre i na złe odc. 710. Adam (Grzegorz Daukszewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 710. Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe, odcinek 710. Adam (Grzegorz Daukszewicz) i Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 710. Adam (Grzegorz Daukszewicz) i Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe, odcinek 710. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Falkowicz (Michał Żebrowski) i Marcin (Filip Bobek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 710. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Falkowicz (Michał Żebrowski) i Marcin (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze