Powrót Agnieszki do M jak miłość. Po ponad roku Olszewska wróci ze Szczecina? Budzyński ściągnie byłą kochankę w sprawie tajemniczego morderstwa

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm Powrót Agnieszki do M jak miłość. Po ponad roku Olszewska wróci ze Szczecina? Budzyński ściągnie byłą kochankę w sprawie tajemniczego morderstwa

Powrót Agnieszki do M jak miłość. Po ponad roku Olszewska wróci ze Szczecina. Budzyński ściągnie byłą kochankę w sprawie tajemniczego morderstwa

2021-04-20 21:42

Agnieszka (Magdalena Walach) wróci do "M jak miłość" po długiej nieobecności. Rok temu samotna prokurator Olszewska razem z córką Helenką (Ola Trojanowska) wyjechała do Szczecina, a Walach odeszła z obsady serialu. Dlaczego? Agnieszka źle zniosła kolejny zawód miłosny, rozstała się z Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel), który został aresztowany, więc podjęła ważną życiową decyzję. Nic i nikt nie był w stanie zatrzymać Agnieszki. Ale w 1588 odcinku "M jak miłość" to się zmieni. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) da byłej kochance powód do powrotu! Będzie chodziło o sprawę tajemniczego morderstwa, którą się kiedyś zajmowała.

"M jak miłość" odcinek 1588 - wtorek, 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Gdzie jest Agnieszka z "M jak miłość"? To pytanie od dawna intryguje fanów serialu i wielbicieli losów uwodzicielskiej pani prokurator, która zasłynęła romansami z mężczyznami z rodziny Chodakowskich. Ostatnią zdobyczą Agnieszki był Olek, z którym przez krótki czas łączył ją bardzo namiętny związek. Kochankowie rozstali się kiedy Olek zabił psychola Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Dręczony wyrzutami sumienia bał się przyznać Agnieszce do zbrodni, ze strachu, że ze względu na swoją pracę zamknie go w więzieniu. Rok temu w "M jak miłość", krótko po aresztowaniu młodszego kochanka, Agnieszka wyjechała z córką do Szczecina.

Co się stało z Agnieszką w "M jak miłość"?

Magdalena Walach ostatni raz pojawiła się w 1510 odcinku "M jak miłość" kiedy Olszewska pomogła Anecie (Ilona Janyst) oszukać prokuratora oskarżającego Olka w sprawie ciąży. Między byłą kochanką a obecną żoną Chodakowskiego doszło wtedy do ostrego starcia. I choć Olszewska zapewniła wówczas Kryńską o swoim wsparciu dla Olka, ona jej nie uwierzyła. Mało tego, Aneta oskarży panią prokurator, że jest zwyczajnym szpiclem. Ostatecznie Agnieszka zrezygnowała z Chodakowskiego i wyprowadziła się z Helenką z Warszawy!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1588: Wielki powrót Joasi. Wypędzi Kamila i Polę z domu kiedy wróci z Francji

Agnieszka wróci do "M jak miłość" dla Budzyńskiego i... Kamila!

W 1588 odcinku "M jak miłość" Agnieszka wróci w związku z morderstwem, do którego doszło w nowy domu Kamila Gryca (Marcin Bosak) i jego córki Poli (Hania Nowosielska). Prawni wyprowadzi się w wynajmowanego od Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) domu przy Wietrznej, lecz po sąsiedzku znajdzie inną posiadłość do wynajęcia. Nieświadomy tego jak przerażające sceny zabójstwa się tam rozegrały. Kamil ściągnie na miejsce agentkę nieruchomości (Agnieszka Brzezińska) i w ekspresowym tempie podpisze umowę najmu.

Chwilę potem w 1588 odcinku "M jak miłość" jedna z sąsiadek (Halina Chrobak) poinformuje Gryca, że wynajął nawiedzony, przeklęty dom, gdzie wydarzyły się straszne rzeczy. - Wszyscy w okolicy to wiedzą! W nocy słychać jęki, światła latają po pokojach... A jak na Boże Ciało postawiliśmy ołtarz, to w ciągu godziny wszystkie kwiatki zwiędły! Ja to wieczorem boję się tędy przechodzić... - doda.

M jak miłość. Ania zakocha się w nauczycielu. Polonista Adam Warecki to były kochanek Magdy! To się źle skończy dla Budzyńskich

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1588: Nowy dom Kamila Gryca i Poli będzie nawiedzony! Wmiesza córkę w zbrodnię

Czy Magdalena Walach zostanie w "M jak miłość" na dłużej?

Wersję sąsiadki Kamila w 1588 odcinku "M jak miłość" potwierdzi Kinga (Katarzyna Cichopek), która ujawni Grycowi, że poprzedni właściciel wynajętego właśnie przez niego domu został zamordowany. Coraz bardziej przerażony Kamil poprosi o pomoc Budzyńskiego. Szybko bowiem ustali, że Agnieszka, była kochanka Andrzeja, zajmowała się tym morderstwem z ramienia prokuratury. W związku z zabójstwem w domu Kamila w 1588 odcinku "M jak miłość" wątek Agnieszki wróci do serialu, choć nie wiadomo na razie czy Magdalena Walach pojawi się na ekranie na dłużej.

M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość, odc. 1510: Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1510: Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Aneta (Ilona Janyst)
M jak miłość, odc. 1510. prokurator (Grzegorz Woś), Aneta (Ilona Janyst), Agnieszka (Magdalena Walach)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510. prokurator (Grzegorz Woś), Aneta (Ilona Janyst), Agnieszka (Magdalena Walach)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze