M jak miłość, odcinek 1510: Agnieszka wyprowadzi się z córką do Szczecina! Podejmie ważną decyzję

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1510: Agnieszka wyprowadzi się z córką do Szczecina! Podejmie ważną decyzję

M jak miłość, odcinek 1510: Agnieszka wyprowadzi się z córką do Szczecina! Podejmie ważną decyzję

2020-04-14 15:37

Agnieszka (Magdalena Walach) zniknie z "M jak miłość"? Po rozstaniu z Olkiem (Maurycy Popiel) już nic i nikt nie będzie trzymał Agnieszki w Warszawie, a aresztowanie byłego kochanka tylko utwierdzi ją w przekonaniu, że pora podjąć decyzję. W 1510 odcinku "M jak miłość" wyprowadzka Agnieszki z córką Helenką (Ola Trojanowska) do Szczecina stanie się faktem. Olszewska wróci na chwilę do Warszawy na święta, ale zaraz potem rozpocznie nowe życie nad morzem. Czy to oznacza, że Magdalena Walach odejdzie z "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Agnieszka z "M jak miłość" znów zacznie wszystko od nowa i będzie szukała szczęścia z dala od byłego kochanka. W 1510 odcinku "M jak miłość" przyjedzie ze Szczecina razem z Helenką na święta, ale nie będzie miała dla kogo zostać tutaj na dłużej.

Spotkanie z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i Anetą (Ilona Janyst) uświadomi jej, że nigdy już nie będzie Olkiem, że odtrąciła młodego kochanka kiedy najbardziej jej potrzebował, a teraz jej miejsce zajęła inna. W ten sposób zniszczyła kolejny swój romans i znów została sama...

- Chłopak się miotał, widziałam, że ma jakieś problemy... Chciał mi o tym powiedzieć, ale chyba ja nie chciała m znać tych problemów. Po prostu uciekłam... Byłam już po po prostu na jakimś innym etapie, nie wiem... - wyjaśni Marcinowi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1517: Olek będzie chciał się zabić! Ślub z Anetą uratuje Olkowi życie w więzieniu

M jak miłość. Olek w więzieniu weźmie ślub z Anetą! Nie będą razem po ślubie

Jeszcze tego samego dnia w 1510 odcinku "M jak miłość" w prokuraturze Agnieszka opowie o swoich planach koledze po fachu, prokuratorowi Tarnawie (Grzegorz Woś), który prowadzi sprawę Olka i oskarżył jej byłego kochanka o zabójstwo. - Jak tam w Szczecinie, opowiadaj? - zarzuci ją pytaniami dociekliwy śledczy.

- Dziękuję ci bardzo, wszystko dobrze... Siedzę tam cały czas, przyjechałam tutaj tylko na święta- wyzna Agnieszka, która w 1510 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała już po co wracać do Warszawy na stałe. I po chwili pomoże Anecie w starciu z prokuratorem. Okłamie go, że ukochana Olka jest w zagrożonej ciąży i musi dostać zgodę na widzenie.

- Powinnaś być teraz przy Olku... - przyzna Agnieszka, która tym samym w 1510 odcinku "M jak miłość" zrezygnuje z Olka już na zawsze. - No tak, ja to od zawsze wiedziałam!
- Życzę ci dużo wytrwałości. Trzymaj się... - doda na pożegnanie pani prokurator.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1510: Agnieszka wyzna Marcinowi okrutną prawdę! Przyzna się jak podle odtrąciła Olka

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość, odc. 1510: Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1510: Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Aneta (Ilona Janyst)
M jak miłość, odc. 1510: Agnieszka (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1510: Agnieszka (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1510. prokurator (Grzegorz Woś), Agnieszka (Magdalena Walach)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510. prokurator (Grzegorz Woś), Agnieszka (Magdalena Walach)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze