M jak miłość, odcinek 1510: Aneta oskarży Agnieszkę, że jest szpiclem w prokuraturze! Zrezygnuje z Olka

2020-04-10 11:36 Ag
M jak miłość, odcinek 1510: Aneta oskarży Agnieszkę, że jest szpiclem w prokuraturze! Zrezygnuje z Olka
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1510: Aneta oskarży Agnieszkę, że jest szpiclem w prokuraturze! Zrezygnuje z Olka

W 1510 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) i Agnieszka (Magdalena Walach) znów wkroczą na wojenną ścieżkę, a ich konflikt będzie miał niespodziewany koniec. Obecna i była kochanka Olka (Maurycy Popiel) spotkają się przypadkiem i utną sobie krótką pogawędkę. I choć Olszewska w 1510 odcinku "M jak miłość" zapewni Kryńską o swoim wsparciu dla Olka, ona jej nie uwierzy. Mało tego Aneta oskarży panią prokurator, że jest zwyczajnym szpiclem. Finał ich starcia będzie taki, że Agnieszka ostatecznie zrezygnuje z Chodakowskiego...

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Aneta i Agnieszka zostaną przyjaciółkami? Wydaje się to nieprawdopodobne, bo obecna ukochana Olka szczerze nienawidzi swojej poprzedniczki. Da jej to wyraźnie do zrozumienia kiedy w 1510 odcinku "M jak miłość" wpadną na siebie przypadkiem na osiedlu, na którym mieszkają Iza (Adriana Kalska) z Marcinem (Mikołaj Roznerski) oraz Olszewska z córką.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1514: Kamil i prokurator podstępem zmuszą Olka, żeby się przyznał do zabójstwa!

Na twarzy Agnieszki w 1510 odcinku "M jak miłość" pojawi się uśmiech, ale Anecie wcale nie będzie do śmiechu. - Widzę, że zakupy świąteczne, prezenty... - zagai ją była Olka z czystej uprzejmości. - To akurat prezent dla mnie - odpowie chłodno Kryńska.
- Sukienka sylwestrowa? - zapyta Agnieszka jakby wierzyła w to, że mimo aresztowania Olka jego partnerka zamierza gdzieś świętować.

Aneta w 1510 odcinku "M jak miłość" zmierzy rywalkę lodowatym spojrzeniem. - Nie, ślubna! - stwierdzi z satysfakcją w głosie.
- No to gratulacje! Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i na Nowy Rok. Trzymam kciuki za Olka! Gdybyście tylko czegoś potrzebowali...
- Nie. Dzięki wielkie, akurat prokurator to ostatnia osoba, której pomocy potrzebujemy - zapewni Aneta.

Śmierć Olka w M jak miłość? Olek zabije się w więzieniu! Aneta wyciągnie z Marcina prawdę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po tym spotkaniu w 1510 odcinku "M jak miłość" wściekła Aneta zjawi się u Izy, a szwagierka zauważy jej zły humor. - Wpadłam na tą waszą sąsiadkę, tego szpicla z prokuratury... Jak ona mi działa na nerwy! - przyzna Kryńska. - Agnieszka jest naprawdę spoko... - zapewni ją Iza.
- Nie wiem, ja tam jej nie ufam!

Sprawdź też: Śmierć Olka w M jak miłość? Olek zabije się w więzieniu! Aneta wyciągnie z Marcina prawdę - ZWIASTUN

Później w 1510 odcinku "M jak miłość" Aneta przekona się, że Agnieszka wcale nie jest taka zła. Spotka się z prokuratorem – walcząc o kolejne widzenie z Olkiem. Urzędnik z początku jej odmówi i nie będzie przy tym miły. - U pana Chodakowskiego dziś był już ktoś, zdaje się brat... Areszt to nie jest miejsce spotkań towarzyskich!

Kryńską poprze jednak Olszewska, która w 1510 odcinku "M jak miłość okłamie kolegę potwierdzając, że dziewczyna spodziewa się dziecka. - Kobiecie w ciąży odmawiasz? Jurek… Bądź człowiekiem! Są granice, których się nie przekracza...

A gdy Aneta w 1510 odcinku "M jak miłość" dostanie w końcu zgodę na widzenie, pożegna ją ciepłym uśmiechem. - Udało się! Mam zgodę na widzenie i to jeszcze dzisiaj!
- Cudownie, bardzo się cieszę! Widzisz prokurator też człowiek i potrafi przemówić ludzkim głosem. Powinnaś być teraz przy Olku... - przyzna Agnieszka, która tym samym zrezygnuje z Olka już na zawsze. - No tak, ja to od zawsze wiedziałam!
- Życzę ci dużo wytrwałości. Trzymaj się... - doda na pożegnanie pani prokurator.

Kto wie, może wkrótce w "M jak miłość" Aneta i Agnieszka zostaną przyjaciółkami! Olszewska ma zwyczaj zaprzyjaźniać się bowiem z partnerkami swoich byłych. Tak przecież jest z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), żoną Tomka (Andrzej Młynarczyk), jedynej miłości Agnieszki.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość, odc. 1510: Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Aneta (Ilona Janyst)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1510: Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Aneta (Ilona Janyst)
M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość, odc. 1510. prokurator (Grzegorz Woś), Agnieszka (Magdalena Walach)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510. prokurator (Grzegorz Woś), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość, odc. 1510. prokurator (Grzegorz Woś), Aneta (Ilona Janyst), Agnieszka (Magdalena Walach)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510. prokurator (Grzegorz Woś), Aneta (Ilona Janyst), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość, odc. 1510. prokurator (Grzegorz Woś), Aneta (Ilona Janyst)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510. prokurator (Grzegorz Woś), Aneta (Ilona Janyst)
Najnowsze