Gwiazdy M jak miłość odchodzą do serialu konkurencji! Nie tylko Marek Mostowiak już nigdy nie wróci? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Gwiazdy M jak miłość odchodzą do serialu konkurencji! Nie tylko Marek Mostowiak już nigdy nie wróci? - ZDJĘCIA

Gwiazdy M jak miłość odchodzą do serialu konkurencji! Nie tylko Marek Mostowiak już nigdy nie wróci? - ZDJĘCIA

Bohaterowie "M jak miłość" odchodzą w tajemniczych okolicznościach. Znienacka po niesamowitych przeżyciach w 21 sezonie "M jak miłość" wyjechali z Grabiny Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik). Nie wiadomo, czy w serialu po wakacjach 2021 pojawi się jeszcze Olga Szomańska, czyli Marzenka. Także Kacper Kuszewski, grający Marka konsekwentnie od lat odmawia powrotu do rodziny Mostowiaków. Tymczasem okazuje się, że 27 maja padł ostatni klaps na planie serialu konkurencji, w którym zobaczymy Wypych, Kuszewskiego i Szomańską! Czy to oznacza, że Sonia i Marzenka już nigdy nie wrócą do "M jak miłość", jak niezapomniany Marek Mostowiak?

Gwiazdy "M jak miłość" od jesieni zagrają w serialu konkurencji! Czy Sonia odeszła na zawsze z serialu?

W 21 sezonie "M jak miłość" pożegnaliśmy kilkoro bohaterów. Wiadomo na pewno, że do serialu nie wróci już Monika Mielnicka, czyli serialowa Lilka - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Tuż za swoja serialową żoną zniknie - oby tylko na jakiś czas - Mateusz, którego gra w serialu Krystian Domagała całe swoje 20-letnie życie! Ale młody Mostowiak pojawi się jeszcze na pewno w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021. Może wyjedzie do taty?

Marek Mostowiak, a dokładnie grający go Kacper Kuszewski, odszedł z "M jak miłość" w listopadzie 2018 roku. Postać jednak nie zniknęła ze scenariusza serialu, a co jakiś czas pojawia się nawet nadzieja, że jednak wróci. Do Marka wyjechali Mateusz z Lilką, Bartek (Arek Smoleński) z Ulą (Iga Krefft)... Ale Kacper Kuszewski stawia na karierę u konkurencji! Już kolejny sezon gra u boku innej aktorki z "M jak miłość", Agnieszki Sienkiewicz w "Przyjaciółkach", a jesienią zobaczymy go w Polsacie razem z zastępem gwiazd sagi rodu Mostowiaków!

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy? - ZDJĘCIA

Wpadka w M jak miłość. Takich scen jeszcze nie było. Sonia pokaże ponętne piersi w 1546 odcinku - WIDEO
Tatuśkowie: Marek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: AKPA

W serialu „Tatuśkowie” Kacper Kuszewski zagra zapracowanego pantoflarza Czarka, towarzyszyć mu będą 3 inni ojcowie po 30-ce:prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski) i nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński). Żonę Władka, Monikę zagra Olga Szomańska, czyli Marzenka z "M jak miłość"!

Z kolei Sonia z "M jak miłość", ukochana narzeczona Janka wcieli się w postać tajemniczej i bardzo seksownej Pauliny. Czy piękna kobieta będzie wodzić tytułowych "Tatuśków" na pokuszenie jest na razie tajemnicą produkcji nowego serialu. Ale dla fanów "M jak miłość" otwarte zostaje pytanie: czy zapracowana Wypych znajdzie czas, aby wrócić do roli bardzo lubianej Soni? Gwiazda "M jak miłość" brawurowo zagrała Andzię w innym hicie TVP, "Stulecie Winnych". Już za kilka tygodnik aktorzy wracają na plan 4 sezonu serii, więc Wypych będzie bardzo zajęta... 

Fanom "M jak miłość" na razie na pocieszenie pozostaje informacja, że w serialu konkurencji Kacper Kuszewski również zagra Marka. 

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2021. Wstrząsające odkrycie Joasi. Zobaczy Leszka z nową kobietą?

Obsada nowego serialu Polsatu "Tatuśkowie"

Męskie postacie w „Tatuśkach” zagrają: 

Kacper Kuszewski,

Bartek Kasprzykowski,

Marcin Rogacewicz,

Philippe Tłokiński,

Piotr Stramowski. 

Panom towarzyszyć będą silne, przebojowe kobiety

Barbara Wypych,

Olga Szomańska, 

Monika Pikuła,

Katarzyna Ucherska,

Anna Karczmarczyk

Tatuśkowie: Władek (Bartek Kasprzykowski), Monika (Olga Szomańska)

i

Autor: AKPA
Tatuśkowie: Paulina (Barbara Wypych)

i

Autor: Polsat
Tatuśkowie: Marek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: AKPA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze