Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy?

i

Autor: MTL Maxfilm Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy?

Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy? - ZDJĘCIA

2021-06-01 8:25

Marcjanna Lelek, znana jako Natalka z "M jak miłość" odeszła z serialu ponad pół roku temu, tuż po nagłym powrocie jej bohaterki do Grabiny. A teraz 26-letnia gwiazda "M jak miłość" pokazała na Instagramie zdjęcie z dzieckiem, na którym wygląda zupełnie inaczej niż na ekranie. Od kilku miesięcy życie aktorki z "M jak miłość" bardzo się zmieniło, spełniło się jej największe marzenie i właśnie dlatego musiała znów pożegnać się z serialem. Choć Lelek bardzo chroni swoją prywatność, to teraz zaskoczyła wszystkim uroczym ujęciem z dzieckiem. Serialowa Natalka z "M jak miłość" była w ciąży i urodziła w tajemnicy przed wszystkimi?

Gwiazda "M jak miłość" Marcjanna Lelek urodziła dziecko i została matką?

Marcjanna Lelek w "M jak miłość" ostatni raz pojawiła się na początku listopada zeszłego roku, kiedy życie jej bohaterki legło w gruzach. Dużo wcześniej ekranowa Natalka Zarzycka wyjechała z mężem Frankiem (Piotr Nerlewski) i córka Hanią (Maja Marczak) do Australii, by tam mieszkać i pracować razem z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski). Kiedy niespodziewanie Natalka wróciła do "M jak miłość" wyszło na jaw, że jej małżeństwo się rozpadło, że odwieczna rywalka Justyna (Olga Kalicka) odebrała jej męża! Z przerażeniem odkryła,że to z Justyną zdradza ją Franek.

Mimo, że wówczas w "M jak miłość" wszyscy Mostowiakowie namawiali Natalkę, by została w Grabinie i sprowadziła do rodzinnego domu córkę Hanię, ona postanowiła wrócić do Australii, by sfinalizować rozwód z niewiernym Frankiem i zacząć wszystko od nowa. Marcjanna Lelek pożegnała się w "M jak miłość" w 1538 odcinku. Przed wyjazdem Natalka obiecała babci Barbarze (Teresa Lipowska), że kiedyś wróci.

Patrz też: Koniec M jak miłość. Kinga znów będzie miała bliźniaki? Piotrek oszaleje z radości w ostatnim 1594 odcinku

Dla 26-letniej aktorki z "M jak miłość" powrót Natalki i jej kolejny wyjazd był częścią zawodowych planów, które uległy zmianie latem zeszłego roku. Co prawda Lelek przyjęła propozycję produkcji "M jak miłość", by znów zagrać Natalkę Zarzycką, ale zaraz potem okazało się, że nie zostanie w serialu na długo. Powód? Gwiazda "M jak miłość" spełniła swoje największe marzenie i dostała się na wydział reżyserii Szkoły Filmowej w Łodzi! Dlatego zrezygnowała z roli w "M jak miłość". Już ostatecznie.

Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w finale sezonu w 1594 odcinku! Takich scen w serialu jeszcze nie było

Sprawdź też: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu - WIDEO

Teraz na Instagramie Lelek pojawiło się zdjęcie, które może wskazywać, że serialowa Natalka z "M jak miłość" została mamą. Aktorka pochwaliła się uroczym ujęciami z niemowlęciem, na którym dosłownie promienieje ze szczęścia. Widać jak bardzo się zmieniła od odejścia z "M jak miłość", nosi okulary i nie przypomina już bohaterki z serialu.

Gwiazda "M jak miłość" nie potwierdziła, że była w ciąży i urodziła dziecko. Tylko portalowi SuperSeriale.se.pl wyjawiła, że przyjmuje gratulacje z powodu powiększenia rodziny. - Zostałam jedynie ciocią - odpowiedziała nam Marcjanna Lelek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze