Koniec M jak miłość. Kinga znów będzie miała bliźniaki? Piotrek oszaleje z radości

i

Autor: MTL MAXFILM Koniec M jak miłość. Kinga znów będzie miała bliźniaki? Piotrek oszaleje z radości

Koniec M jak miłość. Kinga znów będzie miała bliźniaki? Piotrek oszaleje z radości w ostatnim 1594 odcinku

2021-05-31 9:17

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Kindze (Katarzyna Cichopek) od rana będą towarzyszyć mdłości. Zaniepokojony Piotrek (Marcin Mroczek) od razu zasugeruje żonie, że pewnie znowu zaszła w ciąże! Zduńska początkowo będzie wypierać tą myśl, jednak z czasem nabierze podejrzeń i siłą zaciągnie męża do ginekologa! W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Kinga wychodząc z gabinetu pokaże mężowi dwa palce! Czy Kinga i Piotrek ponownie zostaną rodzicami bliźniaków?

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami nie zabraknie emocji w wątku Kingi i Piotrka! Zduńska od rana nie będzie czułą się najlepiej, gdyż będą towarzyszyć jej zmęczenie, zdenerwowanie, a także mdłości. Piotrek, widząc stan żony, od razu zacznie domyślać się, że ponownie mogła zajść w ciążę! - Kochanie, a może... Czy ty przypadkiem nie jesteś w ciąży? - zapyta ją wprost, czym zdenerwuje Kingę!

- W ciążę nie zachodzi się przypadkiem... Proszę cię, bez paniki, okej? Mam zwykłe mdłości. To w ogóle nie wchodzi w grę, słyszysz? Nie możemy mieć więcej dzieci, nie damy rady! Rozumiesz? - wyrzuci mu podniesionym głosem, czym przerazi Zduńskiego.

Po chwili w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną postanowi jeszcze raz spokojniejszym tonem wytłumaczyć swoje złe samopoczucie. - Po prostu denerwuję się tym naszym dzisiejszym otwarciem... I chyba stąd to wszystko. Dobra, ogarnijmy się jakoś. Miałeś pomóc Pawłowi zamontować szyld! A ja jadę na zakupy - odeprze Zduńska.

Patrz też: Koniec M jak miłość. Wybuch w domu rodziców Kingi w ostatnim 1594 odcinku! Będą ofiary?

Koniec M jak miłość, ZWIASTUN 1594 odcinka: Mateusz znika z serialu! Dziwne zaręczyny Pawła z Franką. Poważny wypadek Kingi i Piotrka

Jednak ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Kinga będzie wiła się z bólu. Zatroskany Piotrek postanowi, że tak łatwo nie odpuści tego tematu i zaproponuje żonie, że pojedzie do apteki kupić jej test ciążowy, jednak jego propozycja ponownie zirytuje Kingę!

- Nie! Koniec tematu! - odpowie zdecydowanie Kinga, po czym doda - Jedź Piotrek, bo się ze wszystkim nie wyrobimy!

Aczkolwiek Piotrek tak łatwo się nie podda i będzie nakłaniał żonę, aby to sprawdzili! - Ale musimy to sprawdzić. Powinniśmy być odpowiedzialni - będzie ciągnął Zduński.

- Na to odpowiedzialność to już trochę za późno! - odpowie mu z przekąsem po czym, zaabsorbowana słowami męża, doda - W poniedziałek umówię się do swojej ginekolożki...a teraz leć! Nie ma cię tu już! - odeprze, wyganiając męża, który słysząc jej zapewnienia postanowi jej odpuścić jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną.

Spójrz również: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Temat ciąży nie da jednak Kindze spokoju w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną. Spanikowana postanowi obliczyć, kiedy ostatni raz uprawiała z mężem seks! Wynik absolutnie ją zaskoczy, bowiem dojdzie do niej, że faktycznie może być w ciąży! W pośpiechu złapie Piotrka, który pojawił się w bistro i zaciągnie go do ginekologa! Zdziwiony Zduński ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami nie będzie miał pojęcia o co chodzi żonie i pomyśli, że zapomniała czegoś kupić, dlatego ciągnie go do hurtowni. Jednak to co usłyszy od Kingi bardzo go zdziwi!

- Nie jedziemy do hurtowni tylko do ginekologa! - odpowie mu załamana.

- Co? Przecież rano mówiłaś, że to niemożliwe! - powie kompletnie zaskoczony.

- Mówiłam, ale zmieniłam zdanie. Wszystko przeliczyłam. Błagam cię pojedź tam ze mną bo po prostu umieram ze strachu... - poprosi spanikowana.

Wtedy w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Piotrek postara się uspokoić żonę i zapewnić ją, że z pewnością dadzą sobie radę z kolejnym dzieckiem! - Dobra spokojnie, nie panikuj. Jakoś to będzie, damy sobie radę. Mamy duży dom, pomieścimy się.

- Co ty w ogóle mówisz? Wypluj te słowa! Odpukaj to wszystko i przestań być taki optymistyczny, bo znowu mnie zemdli - pogoni go Kinga.

Zobacz także: Koniec M jak miłość. Barbara przeżyje największy koszmar swojego życia! Będzie musiała wybierać między szczęściem jednego wnuka a życiem drugiego - ZWIASTUN

Następnie w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Piotrek będzie czekał na żonę przed gabinetem ginekologa. Kiedy Kinga wyjdzie z gabinetu i pokaże mu dwa palce, to Piotrek aż usiądzie z wrażenia, gdyż od razu pomyśli, że jego żona ponownie jest w ciąży bliźniaczej! Na szczęście w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Zduńska poinformuje go, że to znak zwycięstwa, a ciąża to tylko fałszywy alarm!

- Co to znaczy? - zapyta przejęty i pokaże w stronę żony dwa palce.

- To...znak zwycięstwa...fałszywy alarm. A co myślałeś? - odpowie w końcu spokojna, a Piotrek odetchnie z ulgą.

- Myślałem, że to znowu ciąża bliźniacza - odeprze, ale Kinga tylko go wyśmieje.

Patrz także: Koniec M jak miłość. Franka przed oświadczynami Pawła dobierze się do Piotrka w ostatnim 1594 odcinku - ZWIASTUN

Zatem w małżeństwie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami nie pojawi się kolejne dziecko, a tym bardziej bliźniaki! Jednak do ich rodziny dołączy Saper, czworonożny przyjaciel, którego Kinga i Piotrek uratują od agresywnego właściciela jeszcze w w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną!

Spójrz też: Koniec M jak miłość. Basia przed zaręczynami Franki i Pawła wyda ojca w ostatnim 1594 odcinku! - ZDJĘCIA

Najnowsze