M jak miłość, odcinek 1532: Natalia odkryje, że to Justyna odebrała jej Franka. Zdradził ją ze swoją byłą

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Natalia odkryje, że to Justyna odebrała jej Franka. Zdradził ją ze swoją byłą

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka odkryje, że to z Justyną zdradza ją Franek - ZWIASTUN

2020-10-12 21:20

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) przerwie milczenie i powie Barbarze (Teresa Lipowska) dlaczego wróciła do Grabiny sama. Ze łzami w oczach wyzna, że Franek (Piotr Nerlewski) ją zdradza, że zakochał się w innej. Bolesna tajemnica Natalki sprawi, że Barbara bardzo się zmartwi. Mimo to wesprze wnuczkę i 1532 odcinku "M jak miłość" będzie ją namawiać, żeby walczyła o małżeństwo. Niestety romans Franka dobije Natalkę jeszcze bardziej kiedy dowie się z kim jest kochanka męża. Okaże się, że to Justyna (Olga Kalicka), była narzeczona Franka... Jak się skończy ich ich konfrontacja? Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Natalka wróciła do "M jak miłość" po prawie trzyletniej przerwie, ale przyjechała z Australii z pewną tajemnicą! W 1532 odcinku "M jak miłość" prawda o Natalce i jej małżeństwie z Frankiem wyjedzie na jaw. Ale początkowo pozna ją tylko Barbara. Jedynie babci zrozpaczona Natalka powie co ją dręczy. Okaże się, że że uciekła z Australii, bo Franek ma romans. Nie będzie wiedziała, czy nadal pragnie walczyć o swoje małżeństwo.

- Franek zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył. A kiedy w końcu go wprost zapytałam, czy kogoś ma od razu się przyznał. Wtedy poczułam, że dłużej nie dam rady! Musiałam się od tego odciąć… Przyjechałam tutaj, żeby nabrać dystansu, spokojnie sobie wszystko przemyśleć...- I słusznie, może jeszcze wszystko jakoś się ułoży?- Nie wiem, babciu, czy… warto jeszcze walczyć o to małżeństwo...- Myślę, że zawsze warto... Dopóki ludzie się kochają, jest nadzieja.- Ale ja nie wiem, czy ja go jeszcze kocham…

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1532: Przeszłość Natalki zniszczy jej życie. Nie posłucha ostrzeżeń Bartka! Będzie musiała się z tym zmierzyć - WIDEO

Rozmowa z babcią sprawi, że w 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka zacznie się wahać, bo Barbara przekona ją, że jeśli naprawdę kocha męża, to musi o niego walczyć. Zdrada Franka tak boleśnie zrani Natalię, że pogubi się w swoich uczuciach. Żeby rozwiać wątpliwości postanowi dowiedzieć się kim jest kochanka jej męża i stanąć z nią twarzą w twarz.

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

Później w 1532 odcinku "M jak miłość" zdradzi Bartkowi (Arkadiusz Smoleński), że zdobyła adres rywalki w Polsce i poprosi szwagra, by zawiózł ją na miejsce. - Ona tu przyjechała tylko na chwilę, pozałatwiać swoje sprawy i za kilka dni wraca do Australii, do mojego męża... Chcę jej spojrzeć w oczy, przekonać się... Chcę wiedzieć, kto to jest! Muszę!

Mimo, że Bartek spróbuje Natalkę powstrzymać, ona i tak w 1532 odcinku "M jak miłość" postawi na swoim. I kiedy stanie w drzwiach mieszkania kochanki Franka przeżyje szok! Bo okaże się, że to Justyna odebrała jej męża. Była narzeczona Zarzyckiego, która już raz ich rozdzieliła, tym razem osiągnie swój cel, zniszczy ich małżeństwo na zawsze.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

Zrozpaczona Natalka w 1532 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Franka, by powiedzieć mu co o nim myśli. - Jak mogłeś?! Cały czas wmawiałeś mi, że wszystko między wami skończone… że tylko ja się liczę! Cholerny, obrzydliwy kłamca… Nie chcę cię znać!!!

Niestety to nie koniec nieszczęść Natalki w "M jak miłość". Bo wkrótce niewierny Franek zabierze jej córkę Hanię (Maja Marczak).

M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość, odcinek 1532: Zdradzona Natalka w rozpaczy! Barbara i Marysia każą jej zostawić rodzinę - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Zdradzona Natalka w rozpaczy! Barbara i Marysia każą jej zostawić rodzinę - ZWIASTUN
M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze