M jak miłość. Marcjanna Lelek odeszła na zawsze. Natalka wyjechała i będzie musiała patrzeć na Franka i Justynę razem!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcjanna Lelek odeszła na zawsze. Natalka wyjechała i będzie musiała patrzeć na Franka i Justynę razem!

M jak miłość. Marcjanna Lelek odeszła na zawsze. Natalka wyjechała i będzie musiała patrzeć na Franka i Justynę razem!

Natalka zniknie na zawsze z "M jak miłość"! Marcjanna Lelek odeszła z serialu ze względu na swoja karierę. Pewne już jest, że serialowa Natalka wróciła do Grabiny tylko na chwilę, ale niedawno odleciała do Australii! Jaki plan mają twórcy "M jak miłość" na pożegnanie bohaterki? Zdradzona przez męża Natalia w Australii będzie wychowywać córkę Hanię (Maja Marczak), ale i patrzeć na kwitnącą miłość Franka (Piotr Nerlewski) i Justyny (Olga Kalicka). Marcjanna Lelek zdradziła wszystkie szczegóły odejścia z "M jak miłość".

Dlaczego Natalka nie wróci do "M jak miłość"?

Grająca Natalkę w "M jak miłość" Marcjanna Lelek ogłosiła w wywiadzie dla "Świata Seriali", że ostatecznie odchodzi z serialu! Gwiazda dawała już kilkakrotnie sygnały, że ma dość roli Natalki, a w pewnym momencie określiła ją nawet jako "nudną"! Dlatego też twórcy serialu starali się dostosować scenariusz do zmiennych decyzji aktorki. W pewnym momencie zanosiło się na to, że Natalka rzuci wszystko i zniknie z Frankiem w Bieszczadach, a później w życiu bohaterki pojawiła się Australia.  

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" fani Natalki ucieszyli się, kiedy u boku Bartka (Arek Smoleński) wróciła do Grabiny. Spotkało ją wielkie nieszczęście w postaci zdrady Franka z Justyną, a widzowie znów kibicowali jej przed telewizorami, aby odzyskała Hanię i zamieszkała przy rodzinie. 

M jak miłość, odcinek 1538: Natalka będzie samotną matką. Nigdy nie wybaczy Frankowi zdrady

Niestety, w 20 rocznicę emisji 1 odcinka "M jak miłość" Lelek ogłosiła, że ostatecznie odchodzi. Oficjalną przyczyną jest podjęcie studiów reżyserskich i brak możliwości połączenia nauki z pracą. 

- Choć nie ma formalnego zakazu podejmowania pracy przez studentów reżyserii, to jednak plan zajęć jest wypełniony codziennie od rana do wieczora, więc w praktyce nie jest ona niemożliwa - tłumaczy Lelek w "Świecie Seriali". - Fakty są takie, że w tym momencie chcę i muszę skupić się na studiach. W chwili, gdy dostałam propozycję powrotu do serialu, jeszcze nie było wiadomo, jak potoczą się moje prywatne sprawy.  Od razu uprzedziłam naszą panią kierownik produkcji Teresę Ryłko-Szymańską, że w październiku być może rozpocznę studia.

Co zatem stanie się z Natlalką w "M jak miłość"?

- Choć Natalia głęboko przeżyje zdradę Franka i to, że nigdy nie przestał kochać Justyny , za radą swojej cioci Marii (Małgorzata Pieńkowska) postanowi pójść na kompromis z mężem w kwestii rozwodu i opieki nad małą Hanią. W efekcie tego zdecyduje się na ponowny wyjazd do Australii - zdradziła Lelek.

Nie jest to wesoły scenariusz dla zdradzonej żony i samotnej matki. Serialowa Natalka będzie musiała do końca życia patrzeć na miłość swojego ukochanego męża z Justyną. Ale widzowie "M jak miłość" nie będą już tego oglądać. 

Zobacz też: M jak miłość. Małgosia wróci do Mostowiaków z nową twarzą! Nie zagra jej Joanna Koroniewska. Oficjalny komentarz produkcji

Natalka wyjechała do Australii w 1538 odcinku "M jak miłość". Pożegnała się wcześniej z babcią Barbarą i ciocią Marysią, która przekonała ją, żeby dla córki ułożyła sobie jakoś życie i relacje z niewiernym mężem. To wtedy ostatni raz Lelek pojawiła się w serialu!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze