M jak miłość, odcinek 1419, Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1419, Natalka (Marcjanna Lelek)

Koniec Natalki w M jak miłość? Mocne słowa Marcjanny Lelek o roli w serialu!

2019-06-27 10:29

Marcjanna Lelek już nigdy nie zagra w "M jak miłość", a jej bohaterka Natalka na zawsze odejdzie z serialu? Nie cichną spekulacje na temat dalszych losów Natalki po tym jak zostawiła rodzinę w Australii i wróciła do Grabiny na ślub Uli (Iga Krefft). Niestety w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019 Natalka już się nie pojawi. Znów na bardzo długo wyjedzie z kraju. Powód? Marcjanna Lelek po 15-stu latach miała dosyć grania tak nudnej postaci. W mocnych słowach powiedziała co myśli o tej roli.

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Natalki do "M jak miłość" na ślub Uli w finale poprzedniego sezonu był tylko chwilowy. Siostra Uli przyjechała do Grabiny tylko na tę uroczystość. Marcjanna Lelek zagrała gościnnie w dwóch odcinkach "M jak miłość", bo przecież jej bohaterki nie mogło zabraknąć na tak ważnym rodzinnym wydarzeniu.

W "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej od ślubu Uli i Bartka (Arkadiusz Smoleński) minie już trochę czasu, więc widzowie nie zobaczą już Natalki. Z jej rozmowy z siostrą będzie wiadomo, że znów jest w Australii z mężem Frankiem (Piotr Nerlewski), córką Hanią (Maja Marczak), ojcem Markiem (Kacper Kuszewski) i Ewę (Dominika Kluźniak).

Aktorka w ostatnim wywiadzie wyjaśniła fanom "M jak miłość", że jej pożegnanie z serialem może potrwać. - Od dłuższego już czasu Natalka pojawia się co jakiś czas na chwilkę, ale nie mieszka na stałe z bohaterami głównych wątków - jesteśmy tak dogadani z produkcją - dzięki temu mam czas na naukę i własne projekty. Nic mi nie wiadomo, żebym miała zniknąć na zawsze - powiedziała Marcjanna Lelek w rozmowie z party.pl.

Gdzie leży Grabina? [MAPA]

Marcjanna Lelek miała niespełna 10 lat, gdy po raz pierwszy zjawiła się na planie "M jak miłość", by wcielić się w Natalkę. Zadebiutowała w 213 odcinku serialu. Po latach aktorka wyznała, że tak naprawdę nigdy nie lubiła Natalki.

- Ona jest po prostu bardzo nudną postacią. Ludzie widzą we mnie tylko Natalkę, a praca w serialu to zaledwie jakaś jedna dziesiąta część mojego życia - wyjaśniła. I dodała, że jej bohaterka w "M jak miłość" jest jej zupełnym przeciwieństwem.

- Jak Natalka urodziła dziecko i została policjantką, to przez chwilę była nawet ciekawa, ale nie jest... Ja jestem zupełnie inna. Na pewno nie jestem taka spokojna. Nie jestem Natalką z "M jak miłość", jestem kimś ciekawszym, robię dużo fajnych innych rzeczy.

M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1309, Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)

i

Autor: MTL Maxfilm Aktualnie Mosotwiakówna sama już zakłada rodzinę, jako dumna policjantka i urodziwa kobieta!

Marcjanna Lelek od trzech lat studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku reżyseria i intensywnie uczy się egzotycznych języków obcych - mongolskiego oraz tybetańskiego. Biegle zna angielski, francuski, hiszpański, japoński
Cały czas podróżuje, prowadzi własnego bloga i zajęła się także reżyserowaniem teledysków do piosenek.

- Zamierzam znać siedem języków, być przewodnikiem i jeździć z wycieczkami po świecie, a w wolnych chwilach wspinać się w Himalajach - wyjawiła gwiazda "M jak miłość".

Najnowsze