M jak miłość. Małgosia wróci do Mostowiaków z nową twarzą! Nie zagra jej Joanna Koroniewska. Oficjalny komentarz produkcji

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Małgosia wróci do Mostowiaków z nową twarzą! Nie zagra jej Joanna Koroniewska. Oficjalny komentarz produkcji

M jak miłość. Małgosia wróci do Mostowiaków z nową twarzą! Nie zagra jej Joanna Koroniewska. Oficjalny komentarz produkcji

To już pewne - Małgosia wróci do "M jak miłość"! Taką informację podała produkcja serialu z okazji 20-lecia serialu. Kto zagra Małgosię Mostowiak? Joanna Koroniewska od lat dostaje propozycję powrotu do roli najmłodszej córki Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), ale stanowczo odmawia, bo... jej nie lubi! Kto zatem polubi Małgosię na tyle, aby zagrać ją w nowych odcinkach "M jak miłość"? Jak będzie wyglądała Małgosia z "M jak miłość" z nową twarzą? Sprawdźcie co już wiadomo!

Małgosia wraca do "M jak miłość"! Kto ją zagra?  

Jak pisaliśmy jako pierwsi, Małgosia najpewniej wróci do "M jak miłość", ale Joanna Koroniewska już jej nie zagra.  Fani serialu, odwrotnie niż grająca ją aktorka, pokochali Małgosię i wciąż wypatrują jej powrotu. I wygląda na to, że doczeli się!

Ostatni raz Małgosia pojawiła się 1313 odcinku "M jak miłość", kiedy wróciła na pogrzeb Tomka (Andrzej Młynarczyk). Prawie nikt z Mostowiaków wówczas jej nie rozpoznał, bo sprytnie ukryła się przed rodziną. Widzowie serialu z napięciem czekali na pojawienie się ukochanej bohaterki w tym ważnym dla Mostowiaków dniu. Pojawiły się wtedy nawet obawy, że Małgosia w ogóle na pogrzebie ukochanego męża nie pojawi się... Ale była, a poznała ją tylko Marysia (Małgorzata Pieńkowska)! Z zasłoniętą woalką twarzą, z boku, z daleka od rodziny, ale najmłodsza Mostowiakówna pożegnała swojego ukochanego i ojca swoich dzieci. A potem znów zniknęła na długie lata...

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki

Z okazji 20 rocznicy emisji 1 odcinka "M jak miłość" produkcja serialu wróciła do tematu. - Zagadka zaginięcia Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska), najmłodszej córki Mostowiaków, do dziś pozostaje niewyjaśniona - czytamy w komunikacie producenta. - Ze Stanów Zjednoczonych, gdzie podobno aktualnie mieszka, co jakiś czas docierają sprzeczne sygnały na temat ukochanej „Myszeczki“ Lucjana. Jedno wiadomo na pewno: Małgosia żyje. Któregoś dnia zapewne wróci do domu.

Twórcy "M jak miłość" ustosunkowali się także do kwestii aktorki, która miałaby wcielić się w kultową postać Małgosi. Z racji na twarde stanowisko Koroniewskiej, która konsekwentnie odmawia powrotu, twierdząc, że jako osoba rodzinna i skupiona na dzieciach, nie polubiła wolnego ducha swojej bohaterki, najpewniej będą musieli kimś ją zastąpić. 

Produkcja "M jak miłość" otwarcie twierdzi: - Pytanie tylko, czy z twarzą Joanny Koroniewskiej? - co możemy odczytać jako zapewnienie, że Koroniewska nie zagra już Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan, która po urodzeniu synka za miesiąc wraca do roli Joasi, swego czasu namawiała gorąco przyjaciółkę z planu serialu do powrotu. Ale wygląda na to, że bez skutku. 

Kto zagra ukochaną przez fanów Małgosię Mostowiak w "M jak miłość"? Czy udźwignie ciężar roli poturbowanej przez los kobiety, która po latach przygód z narkotykami i tajemniczą sektą w USA, miałaby stanąć u drzwi domu Barbary w swojskiej Grabinie? Wszystkiego dowiemy się już niebawem w nowych odcinkach serialu!

Już w środę, 4.11.2020, na SE.pl i papierowym wydaniu "Super Expressu" ekskluzywne wywiady z Katarzyną Cichopek i Rafałem Mroczkiem z okazji 20-lecia "M jak miłość"!

Nie przegap: 20 lat "M jak miłość". Rafał Mroczek odbił bratu żonę? Aktor mówi o BÓJKACH!

Najnowsze