M jak miłość. Małgosia wróci z USA? Barbara Kurdej-Szatan odchodzi, ale namawia Joannę Koroniewską na powrót do serialu

2020-06-05 20:35
M jak miłość. Małgosia wróci z USA? Barbara Kurdej-Szatan odchodzi, ale namawia Joannę Koroniewską na powrót do serialu
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Małgosia wróci z USA? Barbara Kurdej-Szatan odchodzi, ale namawia Joannę Koroniewską na powrót do serialu

W "M jak miłość" będzie powrót Małgosi (Joanna Koroniewska) z USA? Barbara Kurdej-Szatan w związku ze swoją ciążą odchodzi i namawia Joannę Koroniewską na powrót do serialu! Czy serialowa Joasia zostawi dzieci w rękach serialowej Małgosi? Na razie tylko jedna z nich sprawdziła się jako mama... Koroniewska ujawnia, że jest zazdrosna o dobry kontakt Asi z jej dziećmi! Czy Małgosia dostanie druga szansę na bycie mamą i wróci do "M jak miłość" po wakacjach 2020?

M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia wyjdzie, a Małgosia wróci?

Na Instagramie Joanny Koroniewskiej podczas "Domówki u Dowborów" odbyła się zaskakująca rozmowa między serialową Małgosią, a jej córką Zosią z "M jak miłość" czyli Julką Wróblewską. W pewnym momencie do rozmowy dołączyła także Barbara Kurdej-Szatan! Co chciała powiedzieć obu paniom? 

Serialowa Joasia, czyli przyszywana mama Zosi pojawiła się aby złożyć życzenia z okazji Dnia Dziecka. Życzyła jej dużo szczęścia, miłości i wspaniałych przyjaciół. Kiedy jednak twarz Joasi zniknęła z rozmowy jej postać pozostała. Koroniewska zaczęła mówić jak bardzo bywa zazdrosna o relacje Joasi z Zosią...

- Prawda jest taka, że jak ona tak mówi "córeczko" to aż serce mnie boli! Rozumiesz? Zaczynam być zazdrosna! Co ona tam z tobą robiła? Naprawdę cię tak przytulała i lubiła?

Serialowa Zosia z "M jak miłość" potwierdziła, że Joasia jest dobrą mamą, a jej jedyną wadą była próba samobójcza. W pewnym momencie odczytała też wpis Kurdej-Szatan, który zamieściła na czacie do Koroniewskiej: 

- Już to mówiłam, wracaj do serialu i będziemy walczyć! Będzie wesoło!

- Baśka mnie bardzo namawia, to prawda - potwierdziła Koroniewska. 

Czytaj tez: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia w ciąży zostawi Michała dla Leszka? Będą walczyć o nią i dziecko!

Czy to oznacza, że w "M jak miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy obie mamy Zosi i Wojtka (Feliks Matecki), walczące o dzieci? A może Małgosia zastąpi Joasię która w ciąży z własnym dzieckiem opuści na jakiś czas serial?

- Ale ja się nie wybieram, żeby nie było... - odpowiedziała na publiczną zachętę Joanna Koroniewska. 

Jednak, kiedy wziąć pod uwagę ukłucia zazdrości serialowej Małgosi o relację Joasi z dziećmi i przyjaźń gwiazd "M jak miłość" może Koroniewska jednak da się namówić i wróci do swojej serialowej rodziny?

Powrót Małgosi z USA gdzie była w sekcie i trafiła do szpitala psychiatrycznego mógłby być dla fanów "M jak miłość" sporą niespodzianką, a na pewno scenarzyści zadbaliby o to, aby Małgosia sporo namieszała... Czy tak się stanie przekonamy się po wakacjach 2020. 

M jak miłość: Joanna Koroniewska (Małgosia), Julia Wróblewska (Zosia), Maciej Dowbor
Autor: Instagram
Super Raport 3 VI (goście: Kosiniak-Kamysz, Kwaśniewski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze