M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia w ciąży zostawi Michała dla Leszka? Będą walczyć o nią i dziecko!

2020-06-04 8:55 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia w ciąży zostawi Michała dla Leszka? Będą walczyć o nią i dziecko!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia w ciąży zostawi Michała dla Leszka? Będą walczyć o nią i dziecko!

W "M jak miłość po wakacjach 2020 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) dowie się, że zaszła w ciążę, co będzie tylko początkiem wielkich zmian w jej życiu! Czy zostawi Michała (Paweł Deląg) dla Leszka (Sławek Uniatowski), o którego zaginięciu nie zdążyła się dowiedzieć? Jest duża szansa, że tak się stanie, bo Leszek wyzdrowieje po dramatycznym wypadku w górach i stanie do walki o nią i dziecko! Jak odpowie mu Michał zobaczmy w "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2020!

M jak miłość po wakacjach 2020. Wojna o Joasię i dziecko! Decydujące starcie Michała z Leszkiem!

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Joasia na pewno będzie w ciąży. Istnieje duża szansa, że dziecko będzie Michała, bo na koniec sezonu zdecydowała się pójść na całość z Michałem! I wygląda na to, że parze przydarzyła się od razu wpadka.

Szczęśliwą wieść komplikują dwie rzeczy: Michał swego czasu twierdził, że jest bezpłodny, a Leszek, który miał w Himalajach zginąć, nie zginął. I wraca do "M jak miłość" po wakacjach 2020! Po co łatwo się domyślić - nie przestał kochać Joasi, a na wieść o dziecku, obudzi się w nim dodatkowy zew "krwi"!

Wyświetl ten post na Instagramie.
👨🏼 Post udostępniony przez Sławek Uniatowski (@uniatowski)

- W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej - zdradza Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość" na portalu "Świat seriali". - Barbara Kurdej-Szatan zostaje w obsadzie. Cała ekipa "M jak miłość" bardzo cieszy się z powiększenia serialowej rodziny i serdecznie gratuluje przyszłym rodzicom. Oczywiście o ciąży aktorki wiedzieliśmy wcześniej, dlatego scenarzyści mogli się odpowiednio przygotować i wpisać ją w nowe odcinki - informuje Baranowska.

Michał nie ucieszy się na widok zupełnie odmienionego Leszka, który po licznych ranach i odmrożeniach cudem uniknie w szpitalu śmierci. W dodatku wraz z Leszkiem, który nic nie straci na uroku i bogactwie, wróci wątek oszustwa, jakiego dopuścił się pisarz wobec Joasi... Czy prawda wyjdzie na jaw i Joasia rzuci Michała dla Leszka i wyjedzie z nim i Wojtkiem w siną dal? Przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość" 2020. 

M jak miłość po wakacjach 2020. Leszek przeżyje i trafi do szpitala! Cudem pokona śmierć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze