M jak miłość, odcinek 1412: Michał wyprze się własnej córki! Wmówi Kai, że jest bezpłodny

2019-01-03 7:55 emagu
M jak miłość odc. 1408. Kaja (Karolina Buchnicka), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1408. Kaja (Karolina Buchnicka), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

W 1412 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) po raz kolejny spotka się z dziewczyną, która twierdzi, że jest jego córką. Pisarz nie będzie owijał w bawełnę i powie, że to niemożliwe. Opowie historyjkę o wypadku z dzieciństwa, po którym stał się bezpłodny. Kaja (Karolina Bruchnicka) nie uwierzy w jego bajeczkę i nazwie go tchórzem! To nie będzie miłe spotkanie. Czy Ostrowski zgodzi się na badania DNA i co one wykażą? Poznajcie szczegóły nowych odcinków "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1412 - wtorek, 15.01.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W „M jak miłość” Michał nigdy nie podejrzewał, że… może być ojcem. Spotkanie z Kają było więc dla pisarza sporym zaskoczeniem. Dziewczyna przez wiele tygodni kręciła się na Wietrznej, by przekonać się jakim mężczyzną jest jej ojciec, w końcu nabrała odwagi i poprosiła o spotkanie. Na miejscu Michał dowiedział się, że kochanka z czasów szkolnych urodziła jego dziecko! Był w szoku…

Ostrowski gdy tylko wrócił do domu przeszukał Internet w poszukiwaniu informacji na temat swojej dawnej kochanki – Agnieszki Szumińskiej. Okazało się, że dziennikarka zmarła w 2017 roku, ale przed śmiercią… wrobiła go w ojcostwo? Pisarz jest przekonany, że tak właśnie było. I na kolejnym spotkaniu z Kają w 1412 odcinku "M jak miłość" twardo będzie trzymać się swojej wersji. 

-Miałem w dzieciństwie wypadek i lata później lekarze stwierdzili u mnie zmiany, które wykluczają...
-Jesteś skończonym tchórzem i draniem. I wiesz? Masz rację! Taki sukinsyn jak ty, nie mógłby być moim ojcem - krzyknie rozgoryczona dziewczyna, która nie uwierzy w historię Michała. 

W 1412 odcinku "M jak miłość" dziewczyna zostanie bez dachu nad głową, bo ojczym wyrzuci ją z domu. Czy dziewczyna przeprosi Ostrowskiego za swoje zachowanie i zamieszka na Wietrznej? Ich spór dotyczący pokrewieństwa trzeba będzie rozwikłać. W tym pomogą jedynie badania DNA. Myślicie, że pisarz się na nie zgodzi? 

Najnowsze