M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan wraca na plan za ponad miesiąc! Powrót Joasi zniszczy życie Kamilowi i jego córce

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan wraca na plan za ponad miesiąc! Powrót Joasi zniszczy życie Kamilowi i jego córce

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan wraca na plan za ponad miesiąc! Powrót Joasi zniszczy życie Kamilowi i jego córce

2020-11-02 22:17

Barbara Kurdej-Szatan znów w "M jak miłość". Odeszła z serialu na początku tego roku, ale za nieco ponad miesiąc znów pojawi się na planie. A to oznacza tylko jedno - Joasia Chodakowska wróci z Francji do Polski, gdzie wciąż czekają na nią byli kochankowie - Leszek (Sławek Uniatowski) i Michał (Paweł Deląg). Ale powrót Joasi do "M jak miłość" będzie związany też z dramatem Kamila Gryca (Marcin Bosak), który wynajmuje dom na Wietrznej od Chodakowskiej. Kiedy Joasia przyjedzie do kraju, Kamil i jego córka Pola (Hania Nowosielska) stracą dach nad głową. Życie Gryca znów legnie w gruzach.

Kiedy Joasia wróci do "M jak miłość"? W którym odcinku serialu pojawi się Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w "M jak miłość" pojawiła się we wrześniu. Pożegnanie Joasi było wstrząsającym wydarzeniem. Wyjechała do Francji przekonana, że jest w ciąży z Michałem. Krótko po wyjeździe z Polski okazało się, że żadnej ciąży nie ma, a Joasia ciężko choruje. Nawet lekarze w klinice w Paryżu nie wiedzieli co jej dolega. Ostatnio w "M jak miłość" Joasia dała o sobie znać w 1535 odcinku. Wtedy okazało się, że pokonała tajemniczą chorobę i jest już zdrowa.

Patrz też: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan ujawnia co czeka Joasię kiedy wróci z Francji !Ważny szczegół

Na powrót Joasi do "M jak miłość" trzeba będzie poczekać aż do wiosny 2021 roku! Aktorka w wywiadzie dla magazynu "Party" ujawniła, że pod koniec tego roku wraca na plan serialu. Już teraz się zastanawia jak widzowie przejmą odmienioną Joasię. Bo na pewno zmieni się po porodzie. - Teraz bardziej niż na wyglądzie zależy mi na kondycji. Niebawem będę mogła zacząć niezbyt forsowne ćwiczenia, ale nie zamierzam katować się dietami.

Miesiąc temu urodziła syna Henryka, więc teraz przed nią spora rewolucja w życiu zawodowym. Gwiazda "M jak miłość" czuje się jednak świetnie, spełnia się w roli mamy synka i powoli wraca też do formy. - Karmię piersią, więc szybciej dochodzę do siebie fizycznie. Opuchlizna już mi właściwie zeszła, kilogramy lecą w dół. I całe szczęście, bo pod koniec ciąży nie widziałam już własnym kostek - wyjaśniła w "Party".

Kurdej-Szatan z rodziną w kinie. Przykry widok na seansie

Powrót Joasi do "M jak miłość" wiąże się z rewolucją w życiu Kamila Gryca. Bo prawnik od niedawna mieszka w domu Asi przy Wietrznej razem z 5-letnią córką Polą. Kiedy Chodakowska przyjedzie z Francji, Kamil zostanie bez dachu nad głową, bo Joasia zapewne go wyrzuci. Wszystko wskazuje na to, że o serce Joasi znów będą walczyć jej byli kochankowie - Leszek i Michał. Żaden z nich nie przestał jej kochać, a o zapomnieniu też nie może być mowy.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

Którego z nich ostatecznie wybierze Joasia? To się okaże w nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2021 roku. Choć Kurdej-Szatan na planie serialu pojawi się pod koniec grudnia, to na ekranie zobaczymy ją dopiero za trzy, cztery miesiące.

M jak miłość, odc. 1525: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1525: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1525: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze