M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

2020-10-28 14:29

Czy w "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) uratują swoje małżeństwo przed rozwodem po tym jak Zduński dopuścił się zdrady z Kamilą (Anna Gorajska)? W 1541 odcinku "M jak miłość" skłóceni małżonkowie wyjadą razem na krótki urlop, żeby jakoś się dogadać i walczyć o rodzinę. Wszystko jednak popsuje Kamila, która nie da Piotrkowi spokoju. Przez nią dojdzie do kolejnych awantur! Jakby tego było mało w 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek nie przewidzą tragedii jaka spotka ich dzieci. Lenka (Marysia Głowacka), Misiek (Aleksander Bożyk) znikną gdzieś podczas pobytu w Grabinie! Zobaczcie sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kryzys u Kingi i Piotrka w "M jak miłość" nie zakończy się tak szybko. Zduńscy wkroczą na wojenną ścieżkę, choć dla dobra dzieci będą starali się ratować małżeństwo i rodzinę. W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek wyjadą razem poza miasto, a w tym czasie czwórką ich dzieci zajmą się Rogowscy w Grabinie. To jednak nie będzie romantyczny wyjazd. Wręcz przeciwnie! Nadal będą się wzajemnie oskarżać o zdradę. Zduńska wypomni mężowi pocałunek z Kamilą, a on będzie jej wmawiał romans z Pawłem (Rafał Mroczek).

Podczas jednej z kłótni na wspólnym wyjeździe w 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga nie wytrzyma. - Zwariowałeś! Paweł pomagał mi, tak jak cała twoja rodzina! A ty w tym czasie...  Wracam do domu, a ty zostań tu i przemyśl czego tak właściwie chcesz!

Ale to Piotrek w 1541 odcinku "M jak miłość" będzie robił z siebie ofiarę - zdradzonego i odrzuconego męża. - Ciężko pracowałem... - wypomni żonie. - O bardzo! Jeżdżąc z Kamilką po parkach narodowych - Kinga nie zniesie dłużej zachowania męża. - Tak myślisz? Że to właśnie robiłem?! - zapyta oburzony. - Gówno mnie obchodzi co robiłeś i z kim! - krzyknie. - Mam tego dość! Czepiasz się o jakąś Kamilę, a sama masz swojego pocieszyciela i przyjaciela - zaatakuje żonę Piotrek.

Nie przegap: M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

Na wyjeździe Zduńscy w 1541 odcinku "M jak miłość" nie dogadają się, a ich każda rozmowa będzie się kończyła kłótnią. Wreszcie Kinga spakuje się i zostawi męża w domku letniskowym poza miastem. Złapie nawet okazję przy drodze, żeby nie być skazana na towarzystwo Piotrka!

M jak miłość, odcinek 1541: Kinga nie daruje Piotrkowi zdrady w Las Vegas! Przyzna się co zrobił z Kamilą w parku - WIDEO

Ani Piotrek ani Kinga w 1541 odcinku "M jak miłość" nie będą świadomi jaki dramat rozgrywa się w Grabinie z udziałem ich dzieci. Niestety Marysia i Artur (Robert Moskwa) na moment stracą je z oczu. Po chwili z przerażeniem odkryją, że Lenka, Misiek i bliźniaczki - Emilka (Julia Kempka) i  Zuzia (Marcelina Kempka - zniknęli.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie dręczyć Kingę! Wykorzysta to, że Piotrek przestanie z nią sypiać

Zrozpaczeni dziadkowie w 1541 odcinku "M jak miłość" zaczną nerwowe poszukiwania. Rogowski będzie podejrzewał, że dzieci Kingi i Piotrka poszły same nad rzekę. Wpadnie w panikę na samą myśl co może ich tam spotkać.Na szczęście cała czwórka odnajdzie się cała i zdrowa. A Zduńscy wrócą z wyjazdu jeszcze bardziej pokłóceni niż wcześniej!

M jak miłość odc. 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)
M jak miłość odc. 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1541. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1541. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1541. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1541. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze