M jak miłość, odcinek 1536: Tak Kamila uwiedzie Piotrka! Nie będzie bronił Kingi przed swoją kochanką - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1536: Tak Kamila uwiedzie Piotrka! Nie będzie bronił Kingi przed swoją kochanką - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1536: Tak Kamila uwiedzie Piotrka! Nie będzie bronił Kingi przed swoją kochanką - WIDEO

2020-10-26 11:29

W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) zdradzi Kingę (Katarzyna Cichopek) z Kamilą (Anna Gorajska)! Ale prawniczka, z którą Zduński blisko zaprzyjaźnił się w czasie delegacji w USA będzie miała inny cel - uwieść Piotrka na tyle skutecznie, żeby odszedł od żony i dzieci. Bo zwykły romans Kamili nie wystarczy. Zwłaszcza po tym co między nimi zaszło w Las Vegas. Jako przyjaciółka Piotrka w 1536 odcinku "M jak miłość" okaże mu wsparcie po odejściu Kingi. W decydującym momencie obrazi jednak jego żonę, a po chwili zacznie go całować. Zduński nie powstrzyma Kamili w żaden sposób. Zobaczcie scenę i zwiastun!

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Piotrek i Kamila z "M jak miłość" nawiązali romans w Las Vegas, a dowodem na to, że podczas imprezy po pijaku posunęli się za daleko są zdjęcia, które widziała nawet Magda. Jednak dopiero w 1536 odcinku "M jak miłość" Kamila sama przypomni Zduńskiemu co zrobili w czasie wycieczki do stolicy hazardu, w przerwie od pracy! Okaże się bardzo zbliżyli się do siebie i połączyło ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

Po powrocie do Polski w 1536 odcinku "M jak miłość" Kamila, która rozpoczęła stałą współpracę w kancelarią Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński) przejmie od Piotrka jego kolejną sprawę. Oczywiście nie bezinteresownie! Będzie bowiem chciała znów być blisko Zduńskiego. Wykorzysta pierwszy lepszy pretekst, żeby odwiedzić go w domu przy Deszczowej. Wystrojona w seksowną sukienkę, z uwodzicielskim uśmiechem na ustach.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1536: Magda po rozstaniu Kingi i Piotrka nie wytrzyma! Dostanie się Zduńskiemu

Mimo, że Piotrek w 1536 odcinku "M jak miłość" będzie czekał na powrót Kingi do domu, to wpuści Kamilę do środka. I od razu zwróci uwagę na jej kuszący wygląd. Jabłońska zacznie mu prawić komplementy jak świetnie sprawdza się w roli gospodarza pod nieobecność żony. A wszystko po to, żeby pokazać mu, że jest lepsza od Kingi, że docenia jego starania i zaangażowanie w sprawy rodziny.

M jak miłość, odcinek 1536: Tak Kamila uwiedzie Piotrka! Nie będzie bronił Kingi przed swoją kochanką - WIDEO

Plan Kamili w 1536 odcinku "M jak miłość" będzie zakładał omotanie Piotrka na tyle skutecznie, żeby wreszcie jej uległ. Od razu zacznie wspominać ich owocną współpracę w USA. - Pamiętasz nasze negocjacje z George'em? - Po dziesięciu godzinach w końcu doszliśmy do porozumienia. Ja byłem gotów zgodzić się na wszystko, ale ty byłaś twarda- Przygoda życia, co? - Szkoda, że pracy było tak dużo... - zauważy Piotrek. - Nie narzekaj, dobrze nam szło. Byliśmy zgranym teamem. I nadal nim jesteśmy!

Jednak starania Kamili w 1536 odcinku "M jak miłość" wcale nie sprawią, że Piotrek przestanie myśleć o Kindze. Cały czas będzie czekał na jej telefon, bo po rozstaniu przestała się do niego odzywać. - Masz nadzieję, że twoja żona do ciebie zadzwoni? - Czekam od rana, ale cisza...

W tym momencie Kamila w 1536 odcinku "M jak miłość" przystąpi do ataku na rywalkę. Obrazi żonę Piotrka, tak żeby pomyślał, że ona jest od niej lepsza.- Głupia ta Kinga, gniewać się na takiego faceta! - stwierdzi i pocałuje Piotrka. Przez ułamek sekundy Zduński będzie tak zaskoczony, że nawet jej nie powstrzyma.

Ale wreszcie w 1536 odcinku "M jak miłość" odepchnie przyjaciółkę. - Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać. Marzyłam o tym od naszego wyjazdu w Vegas...- Kama, no co ty?! - zapyta ją z wyrzutem Piotrek. - Rozumiem, twoja żona tak? Ustalmy, że to był tylko niewinny, przyjacielski pocałunek, ok?! - rzuci Kamila i ucieknie z Deszczowej. Ani Piotrek ani Kamila w 1536 odcinku "M jak miłość" nie zauważą, że Kinga widziała co razem robili na tarasie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1537: Kinga wróci do Piotrka z dziećmi. Marysia będzie podejrzewała najgorsze!

M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
	M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1536. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze