M jak miłość, odcinek 1535: Magda dowie się o romansie Piotrka i Kamili! Tylko Paweł wyciągnie z niej prawdę

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1535: Magda dowie się o romansie Piotrka i Kamili! Tylko Paweł wyciągnie z niej prawdę

M jak miłość, odcinek 1535: Magda powie Pawłowi, że Piotrek zdradził Kingę z Kamilą z Las Vegas

2020-10-20 21:01

W 1535 odcinku "M jak miłość" zdrada Piotrka (Marcin Mroczek) i jego romans z Kamilą (Anna Gorajska) przestaną być tajemnicą. Z sobie tylko znanego źródła Magda (Anna Mucha) ustali, że Zduński ma kochankę w USA, że na służbowej delegacji w Las Vegas ostro zabawia się z prawniczką! Tylko Pawłowi (Rafał Mroczek) w 1535 odcinku "M jak miłość" uda się wyciągnąć z Magdy co Piotrek i Kamila zrobili podczas wycieczki do stolicy hazardu po pijaku. Dowodem zdrady Piotrka będą jego kompromitujące zdjęcia!

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

To Magda i Paweł z "M jak miłość" jako pierwsi dowiedzą się o romansie Piotrka w Ameryce! Jak do tego dojdzie? Przypadkowe spotkanie przyjaciół w bistro Kingi w 1535 odcinku "M jak miłość" odsłoni wiele faktów z zagranicznej podróży Zduńskiego, pikantnych kulis jego współpracy z seksowną Kamilą.Przypadkowo Magda powie o kilka słów za dużo, bo wcześniej zobaczy zdjęcia Piotrka z kochanką.

- Skoro Piotrek ma powodzenie, to ty tym bardziej powinieneś mieć jako singiel... - rzuci niechcący do Pawła w 1535 odcinku "M jak miłość", kiedy zauważy jak przyjaciel działa na 18-letnią kelnerkę Alę (Alicja Ostolska). - A o czym mówisz? - zainteresuje się Zduński, lecz Magda szybko zakończy temat. - Nic, nieważne... Taki komplement. Obiektywnie jesteście obaj bardzo atrakcyjni, nieźle się trzymacie. Tylko gratulować!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek po zdradzie zacznie pić. Kinga już do niego nie wróci

Jednak Paweł nie odpuści tak łatwo i w 1535 odcinku "M jak miłość" zacznie dociekać czy Magda wie coś o Piotrku, co on  powinien też wiedzieć, a nie może dotrzeć do uszu Kingi. - O czym ty mówiłaś? O co chodziło z Piotrkiem? Wiesz coś?

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Magda w 1535 odcinku "M jak miłość" już się nie wykręci. Opowie Pawłowi o romansie Piotrka, o zdjęciach z Las Vegas, które są dowodem zdrady, tego jak się zabawia z dala od żony! - Nieważne... Kamila, prawniczka z naszego biura. Razem wyjechali do Stanów. Spędzili tam trochę czasu razem. Pojechali do Vegas i... Co się dzieje w Vegas, zostaje w Vegas, no nie? Ewidentnie trochę popili, dobrze się bawili w swoim towarzystwie. Są zaprzyjaźnieni... Nie wiem, może to są tylko zdjęcia!- Może to tylko zdjęcia...- A może powinieneś pogadać na ten temat z Piotrkiem? - poradzi mu Magda.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

Paweł nie zdąży zareagować, bo w 1535 odcinku "M jak miłość" Piotrek niespodziewanie wróci do Polski. I o zdradę oskarży brata i Kingę! Zobaczy ich razem w czułych objęciach i będzie przekonany, że mają romans.

M jak miłość odc. 1535. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odc. 1536: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze