M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) odda się igraszkom z Kamilą (Anna Gorajska) i zdradzi Kingę (Katarzyna Cichopek) we własnym domu na Deszczowej! Zduńska na własne oczy zobaczy, jak jej niewierny mąż całuje seksowną prawniczkę w ich ogrodzie! W tej chwili w 1536 odcinku "M jak miłość" Kinga straci resztkę złudzeń - Piotrek będzie tak bezczelny, że już przestanie się kryć ze swoim romansem. Kompletnie załamana kobieta ucieknie z domu do Grabiny... Małżeństwo Kingi i Piotrka ostatecznie się rozpadnie w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek zrobi coś strasznego! Zduński wprawdzie pojawi się wreszcie w domu, ale najpierw zrobi awanturę Pawłowi i Kindze, a niedługo później będzie oddawał się namiętności z Kamilą we własnym domu! Co takiego ma w sobie prawniczka, że Piotrek zupełnie oszaleje i skala rodzinny dom przy Deszczowej?!

Atrakcyjna, pozbawiona zahamowań Kamila pojawi się u Zduńskiego w 1536 odcinku "M jak miłość" pod pretekstem spraw zawodowych. I kiedy już załatwią papierkowe sprawy prawniczka rzuci się na Piotrka ze słowami: - Przepraszam, ale nie mogłam się opanować... Miałam na to ochotę, odkąd byliśmy razem w Vegas – wyzna namiętnym szeptem. 

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas
M jak miłość, odc. 1536: Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm

Na domiar złego Kinga zobaczy namiętny pocałunek męża z kochanką na własne oczy! Przerażona i wściekła Zduńska ucieknie w 1536 odcinku "M jak miłość" do Grabiny, żeby rzucić teściowej Marysi (Małgorzata Pieńkowska) w twarz słowa prawdy. 

Chcesz zapytać, jak wyglądała moja rozmowa z Piotrem? Nie wyglądała, bo mój mąż miał gościa! Kobietę! I ta kobieta namiętnie mojego męża całowała! Skończony idiota! Mizia się w naszym ogrodzie z wypindrzoną laską! – wykrzyczy zrozpaczona Kinga Marysi. 

Czy ta obrzydliwa scena w wykonaniu Piotrka z Kamilą w 1536 odcinku "M jak miłość" na Deszczowej będzie podstawą do rozwodu Zduńskich? Jeżeli tak zdecyduje Kinga, nie tylko  wygra wszystko dzięki posiadanym dowodom, ale i zapewne przestanie się powstrzymywać przed awansami Pawła i może zostanie jego żoną... Czy Piotrek Zduński okaże się aż tak głupi?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze