M jak miłość, odcinek 1535: Magda zdobędzie dowód zdrady Piotrka z Kamilą! Pokaże go w sądzie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Magda zdobędzie dowód zdrady Piotrka z Kamilą! Pokaże go w sądzie

M jak miłość, odcinek 1535: Magda zdobędzie dowód zdrady Piotrka z Kamilą! Pokaże go w sądzie

W 1535 odcinku to Magda (Anna Mucha) zdobędzie dowody na zdradę Piotrka (Marcin Mroczek) z Kamilą (Marcin Mroczek) ! Budzyńska będzie miała wszystko czarno-na białym i już się mecenas Zduński tak łatwo nie wyłga ze zdrady. Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie mogła spokojnie wykorzystać materiał w sądzie i podczas rozprawy rozwodowej wygrać wszystko! I wygląda na to, że Magda od 1535 odcinka "M jak miłość" zacznie jej w tym pomagać - zacznie od tego, że dowody pokaże Pawłowi (Rafał Mroczek)!

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Afera wypłynie na wierzch w 1535 odcinku "M jak miłość" przez nieostrożność Kamili (Anna Gorajska). To ona właśnie zacznie słać do Wernera (Jacek Kopczyński) zdjęcia, na których widać wyraźnie, że uwiodła Piotrka! Może seksowna prawniczka będzie chciała się pochwalić, że nie ma dla niej twierdzy nie do zdobycia?

A Werner, jak to Werner - nie potrafi trzymać języka za zębami i w 1535 odcinku "M jak miłość" fotki pokaże Magdzie. Budzyńska będzie naprawdę w szoku i dla dobra Kingi opowie o wszystkim Pawłowi. A potem oboje staną murem po stronie zdradzanej Kingi!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1530: Piotrek przekaże Marysi wstrząsające wieści z USA! Będzie z Kamilą

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Można powiedzieć, że w 1535 odcinku "M jak miłość" Magda i Paweł zawiążą pakt na rzecz ratowania Kingi. Obojgu bardzo będzie zależało na tym, aby załamana Zduńska nie tylko stanęła na nogi, ale zaczęła o siebie walczyć!

Zapowiada się więc na to, że Magda posiadająca od 1535 odcinka "M ja miłość" zdjęcia rozpusty Piotrka z Kamilą, będzie zeznawać w sądzie na rzecz Kingi. A może rozprawę rozwodową Zduńskich poprowadzi mąż Magdy? Pytanie tylko który...

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze