M jak miłość, odcinek 1530: Magda żoną Kamila. Przyjmie nazwisko Gryca. Szokujący zwrot akcji w małżeństwie Budzyńskich - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1530: Magda żoną Kamila. Przyjmie nazwisko Gryca. Szokujący zwrot akcji w małżeństwie Budzyńskich - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1530: Magda żoną Kamila. Przyjmie nazwisko Gryca. Szokujący zwrot akcji w małżeństwie Budzyńskich - WIDEO

Szok w "M jak miłość"! Magda (Anna Mucha) zostanie żoną Kamila (Marcin Bosak) w 1530 odcinku "M jak miłość"! Takiego zwrotu akcji w małżeństwie Budzyńskich nie spodziewa się absolutnie nikt! Ale konsekwencja Kamila z dążeniu do celu i jego genialna intuicja manipulanta doprowadzą go do wygranej. Jak tego dokona w tak krótkim czasie? Czego Andrzej (Krystian Wieczorek) nie dał Magdzie, co może dać jej Kamil? Przekonamy się już w 1530 odcinku "M jak miłość" - teraz zobaczcie koniecznie WIDEO zza kulis serialu.

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Magda już w 1530 odcinku "M jak miłość" podejmie szokującą decyzję na resztę życia?! Tak zapowiadają gwiazdy serialu w "Kulisach M jak miłość". Jak dojdzie do tak szokującej zamiany miejsc u boku Magdy?

- Kamil jest w swojej przebiegłości bardziej otwarty, prostolinijny - Mucha porównuje Kamila z jego serialową odpowiedniczką, Anką (Weronika Rosati). - Nie oszukuje. Od razu wiadomo, że on czegoś chce.

M jak miłość, odcinek 1530: Magda żoną Kamila. Przyjmie nazwisko Gryca. Szokujący zwrot akcji w małżeństwie Budzyńskich - WIDEO

I faktycznie, w 1530 odcinku "M jak miłość" zobaczymy czego chce Kamil. I zapowiada się na to, że to dostanie! - Pani Marszałek-Gryc - wyrecytuje Kamil z pięknym uśmiechem patrząc prosto w oczy Magdy. - To naprawdę dobrze brzmi - doda.

Czy Magda w 1530 odcinku "M jak miłość" faktycznie rzuci - w końcu niedawno poślubionego - Andrzeja i całkowicie odda się Kamilowi? Zmiana nazwiska z pominięciem nawet członu "Budzyńska" byłaby mocnym ciosem dla aktualnego męża Magdy. Ale i twardym dla Kamila dowodem, że nie tylko wygrał, ale i wymazał wszelki ślad rywala "gumką myszką" z życia ukochanej. Czy tak właśnie się stanie?

Zobacz też: M jak miłość. Magda znów zostanie matką! Razem z Kamilem będzie wychowywać dziecko

- Andrzej ufa Magdzie przede wszystkim - mówi Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". - Chociaż z tyłu głowy zawsze "coś takiego zostaje", kiedy chodzi o zaufanie i o wierność. Nigdy nie jesteśmy pewni swoich reakcji w 100 procentach i myślę, że to jest taka sytuacja, w której wchodzą emocje, jakaś dawna miłość. Tu nie wszystko jest takie jasne i oczywiste - dodaje serialowy Budzyński.

- To prawda, mam do ciebie słabość - usłyszy Kamil od Magdy w 1530 odcinku "M jak miłość".

- Kłopotliwa jest dla Kamila ta sytuacja, kiedy kobieta, która bardzo mu się podoba i z która chciałby być jest żoną faceta, z którym zaczyna współpracować - zdradza Bosak.

Czy Kamil rozwiąże swój problem w 1530 odcinku "M jak miłość" żeniąc się z Magdą? Tak ewidentnie wynika ze zwiastunów i "Kulis M jak miłość" pod znamiennym tytułem: "Kamil rozwala system".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze