M jak miłość, odcinek 1537: Kinga wróci do Piotrka z dziećmi. Marysia będzie podejrzewała najgorsze!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1537: Kinga wróci do Piotrka z dziećmi. Marysia będzie podejrzewała najgorsze!

M jak miłość, odcinek 1537: Kinga wróci do Piotrka z dziećmi. Marysia będzie podejrzewała najgorsze!

2020-10-22 8:25

W 1537 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) postanowi opuścić bezpieczny dom w Grabienie i wraz z dziećmi wrócić do domu przy Deszczowej. Odkąd Piotrek (Marcin Mroczek) zobaczył ją i Pawła (Rafał Mroczek) w dwuznacznej sytuacji w sypialni, między małżeństwem doszło do prawdziwego kryzysu. Sytuację zaostrzy Kamila (Anna Gorajska), która cały czas będzie próbowała zdobyć Piotrka, a on nie pozostanie obojętny. W 1537 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie drżała o losy rodziny. Zwierzy się Barbarze, że przeczuwa najgorsze...

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1537 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie bardzo zmartwiona losem syna i synowej. Zrozumie, że poprzez wyjazd Piotrka do USA, ich małżeństwo może się rozpaść. W końcu zostawił Kingę samą z dziećmi na jakiś czas, a nie wiadomo co w tym czasie robił w Stanach. W Polsce Zduńskiej pomagał Paweł, który poczuł coś więcej do bratowej. Marysia starała się przerwać tę relację, ale i tak nie przewidziała, że po powrocie syna zza granicy, będzie musiała rozdzielać ich w bójce. W 1537 odcinku "M jak miłość" Kinga po krótkim pobycie w Grabienie, zdecyduje się zmierzyć z trudną sytuacją. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1537: Franek wróci do Natalki przed rozwodem? Nie będzie chciała go więcej widzieć! - WIDEO

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki

W 1537 odcinku "M jak miłość" Marysia postanowi upewnić się, że po wyjeździe Kingi z Grabiny, z nią i dziećmi wszystko w porządku. Zadzwoni do synowej.

- No tak Kingo, tylko chcę żebyś pamiętała, że zawsze możesz się do mnie zwrócić. Z każdym problemem. Dobrze, to pozdrów ode mnie dzieciaki. Pa. - Powie zmartwiona Rogowska.

W 1537 odcinku "M jak miłość" rozmowę usłyszy Barbara (Teresa Lipowska), która również zauważy, że w małżeństwie Zduńskich dzieje się prawdziwy kryzys. 

Przeczytaj: M jak miłość. Opiekunka Józefa Modrego marnie skończy. Policja z Lipnicy złapie bezwzględną Olę

W 1537 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie chciała dowiedzieć się co słychać u wnucząt.

- Jak tam sytuacja? - Zapyta ze zdenerwowaniem.

- Kinga nie mówi mi wszystkiego... - Odpowie zdołowana Marysia.

- Ty też mi wszystkiego nie mówisz.

- Oj mamo, bo nie chcę cię czasami martwić.

- No tak samo jak Kinga Najważniejsze, żeby się między sobą dogadali. 

W 1537 odcinku "M jak miłość" Marysia wyczuje, że u Zduńskich jest naprawdę źle, Będzie przeczuwała, że wydarzy się najgorsze i już nigdy do siebie nie wrócą. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze