M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

2020-10-15 8:24

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" rozstaną się i rozwód będzie wisiał w powietrzu! Przez długi czas kryzys u Zduńskich będzie zagrażał przyszłości ich małżeństwa i rozbijał rodzinę. W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek zdradzi żonę z prawniczką Kamilą (Anna Gorajska), a ją oskarży o romans z Pawłem (Rafał Mroczek). Potem Kinga zostawi niewiernego męża i wyprowadzi się z dziećmi do Grabiny. Para będzie żyła osobno, ale ujęcia z nowych odcinków "M jak miłość", które pokazała Cichopek nie kłamią - Kinga i Piotrek pogodzą się! Zobaczcie WIDEO.

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" pokonają kryzys! Nie będzie rozwodu Zduńskich

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" nie rozwiodą się! Co prawda zdrada u Zduńskich zagrozi ich małżeństwu, bo prawniczka Kamila (Anna Gorajska), będzie wciąż uwodzić Piotrka i w 1536 odcinku "M jak miłość" pocałuje go na oczach Kingi, ale rozstanie, awantury i łzy nie skończą się rozwodem. Wątpliwości co do tego rozwiała Katarzyna Cichopek na swoim Instagramie, gdzie pokazała sceny nocne w łóżku z Marcinem Mroczkiem. A to oznacza tylko jedno - Kinga i Piotrek pogodzą się.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1537: Rozwód Natalki i Franka w cieniu wielkiej tragedii. Justyna zabierze jej wszystko! Nigdy więcej nie zobaczy córki Hani?

Zanim to jednak nastąpi w "M jak miłość" dojdzie do dramatycznych wydarzeń w wątku tej pary. Kiedy w 1535 odcinku "M jak miłość" Piotrek zobaczy Kingę z półnagim Pawłem będzie myślał, że żona dobiera się do jego brata. Nie dość, że rzuci się na bliźniaka, to jeszcze wściekły wybiegnie z domu i nie będzie słuchał żadnych wyjaśnień. Upije się nawet z rozpaczy w barze!

Na tym nie koniec, bo następnego dnia zostanie sam! Kinga w 1536 odcinku "M jak miłość", oburzona oskarżeniami męża o romans ze szwagrem, wyjedzie do Grabiny. I weźmie ze sobą dzieci. A Zduńskiego odwiedzi Kamila, która zacznie go całować i kusić do zdrady! Pechowo w tym momencie Kinga wróci do domu, żeby męża przeprosić. Wstrząśnięta widokiem męża z kochanką odwróci się na pięcie i ucieknie na wieś do domu Mostowiaków.

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

Kryzys u Kingi i Piotrka w "M jak miłość" nie skończy się tak szybko! Wręcz przeciwnie... Zduńska niemal całe lato spędzi w domu Mostowiaków w Grabinie, choć starsze dzieci - Lenka (Marysia Głowacka) i Misiek (Aleksander Bożyk) - będą próbowały pogodzić skłóconych rodziców. Zduńscy będą rozważali rozwód, a już samo to słowo wzbudzi przerażenie w ich dzieciach. Na szczęście do tego nie dojdzie.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

Filmik, który Katarzyna Cichopek wrzuciła na swój Instagram to dowód na to, że Kinga i Piotrek wybaczą sobie zdrady, pogodzą się i znów będą w sobie zakochani jak dawniej. Wybaczą też sobie wszystkie żale, pretensje i wybuchy wściekłości połączone z niekontrolowaną zazdrością.

M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek) w łóżku

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek) w łóżku
M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Najnowsze