M jak miłość, odcinek 1537: Rozwód Natalki i Franka w cieniu wielkiej tragedii. Nigdy więcej nie zobaczy córki Hani?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1537: Rozwód Natalki i Franka w cieniu wielkiej tragedii. Nigdy więcej nie zobaczy córki Hani?

M jak miłość, odcinek 1537: Rozwód Natalki i Franka w cieniu wielkiej tragedii. Justyna zabierze jej wszystko! Nigdy więcej nie zobaczy córki Hani?

2020-10-14 22:56

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) będzie gotowa na rozwód z Frankiem (Piotr Nerlewski). Nie wybaczy mężowi, że zdradził ją z Justyną (Olga Kalicka), że zawsze kochał swoją byłą narzeczoną, a jej wmawiał wielką miłość. Wciąż załamana romansem Franka skontaktuje się z prawnikiem, żeby załatwić szybki rozwód, ale wtedy w 1537 odcinku "M jak miłość" odbierze przerażający telefon z Australii od Uli (Iga Krefft). Siostra przekaże jej, że Franek zniknął gdzieś i zabrał ze sobą ich córkę Hanię (Maja Marczak). Dla zdradzonej Natalki stanie się jasne, że może więcej nie zobaczyć dziecka!

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada w "M jak miłość" zniszczy małżeństwo Natalki i Franka. Tuż po tym jak okaże się, że Zarzycki nigdy nie przestał kochać Justyny i znów stracił dla niej głowę, Natalka dojdzie do wniosku, że to już naprawdę koniec. Po namowach babci Barbary (Teresa Lipowska) i cioci Marysi (Małgorzata Pieńkowska) postanowi wrócić do Australii, żeby zabrać Hanię i znów zamieszkać z rodziną w Grabinie. Nie zdoła znieść myśli, że to Justyna jest kochanką Franka, że przez tak długi czas mąż ją oszukiwał. Trudne chwile zdradzonej Natalii spotęguje jeszcze rozłąka z córką. Będzie musiała szybko podjąć radykalne decyzje co do swojego życia.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1537: Józef Modry odkryje, że Ola chce go zabić! Nie wezwie nikogo na pomoc?

Aż wreszcie w 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka wyzna Soni (Barbara Wypych), że podjęła decyzję o rozwodzie. Skontaktuje się już nawet z Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński), żeby przygotował pozew i wysłał go do Franka do Australii. Sama nie będzie chciała widzieć męża. Postanowi jechać tylko po córkę i jak najszybciej wrócić do Grabiny.- Najchętniej zerwałabym z Frankiem kontakt, bo naprawdę nie chce go widzieć - powie w 1537 odcinku "M jak miłość" ze łzami w oczach Marysi. - Ale jest jest Haneczka... - przypomni bratanicy Rogowska.

Wszystko jednak zmieni dramatyczny telefon od Uli w 1537 odcinku "M jak miłość". Siostra przekaże Natalce, że Franek zabrał gdzie Hanię. Pod osłoną nocy wywiózł z ich domu córkę i zniknął bez śladu. Ani Ula, ani Marek (Kacper Kuszewski) w żaden sposób nie będą mogli go zatrzymać. Bo Franek nie odbierze żadnego telefonu od Mostowiaków i Natalki. - Dzwoniła Ula! Franek zabrał Hanię i pojechali gdzieś, nie wiadomo dokąd! - powie załamana Natalka babci oraz Rogowskim w 1537 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

- Natalka jest tak mocno pokrzywdzona przez los. I ma trudną przeszłość, trudne dzieciństwo. Tak łaknie tej miłości wszędzie, a ciągle dostaje bęcki - powiedziała o swojej bohaterce Marcjanna Lelek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1537: Porwanie córki Natalki! Ula i Marek pozwolą, żeby Franek zabrał Hanię - WIDEO

Porwanie córki Natalki w 1537 odcinku "M jak miłość" przez jej niewiernego męża będzie kolejny ciosem dla wnuczki Barbary. O tym czy odzyska Hanię i ułoży swoje życie na nowo po zdradzie Franka widzowie dowiedzą się dopiero w kolejnych odcinkach M jak miłość".

M jak miłość odc. 1537. Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1537. Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość, odc. 1531: Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1538. Natalka (Marcjanna Lelek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1538. Natalka (Marcjanna Lelek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Najnowsze