M jak miłość, odcinek 1537: Porwanie córki Natalki! Przerażające sceny u Mostowiaków. Ula i Marek pozwolą, żeby Franek zabrał Hanię - WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1537: Porwanie córki Natalki! Przerażające sceny u Mostowiaków. Ula i Marek pozwolą, żeby Franek zabrał Hanię - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1537: Porwanie córki Natalki! Przerażające sceny u Mostowiaków. Ula i Marek pozwolą, żeby Franek zabrał Hanię - WIDEO

W 1537 odcinku "M jak miłość" zobaczymy przerażające sceny z porwaniem córeczki Natalki (Marcjanna Lelek), Hani (Maja Marczak)! Oddzielona tysiące kilometrów od dziecka Mostowiakówna dowie się, że jej dziecko zginęło bez śladu! Hanię porwie Franek (Piotr Nerlewski), który nie tylko zdradzał przez te wszystkie lata żonę z Justyną (Olga Kalicka), ale i ma swoje plany wobec córeczki... Czy Franek wywiezie Hanię w 1537 odcinku "M jak miłość", aby szantażować załamaną żonę, kiedy odkryje zdradę? Zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka odbierze telefon, po którym jej smutne życie legnie w gruzach! Z Australii, w której zostawiła córeczkę pod opieką Franka, zadzwoni Ula z przerażającą wiadomością. Co usłyszy Natalka przez telefon z innego kontynentu?

- Franek zabrał Hanię i pojechali gdzieś nie wiadomo dokąd!   

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1532: Natalka zobaczy jak Franek i Justyna zabawiają się w internecie

Tym dramatem Natalka podzieli się natychmiast z Barbarą (Teresa Lipowska) i Marysią (Małgorzata Pieńkowska), które dopiero co namawiały ją, aby leciała do Australii po Hanie i wracała z niią do Grabiny. Wygląda na to,  że jednak załamana Mostowiakówna nie zdąży zanim jej dziecko zostanie uprowadzone! 

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

Franek będzie mocno zdeterminowany, aby wywieźć gdzieś Hanię - nie jest przecież w Australii sam, tylko w otoczeniu rodziny. Jednak najwyraźniej Ula i Marek będą zupełnie bezradni w 1537 odcinku "M jak miłość", skoro jedyne co będzie mogła zrobić siostra Natalki, to telefon!

- Natalka jest mocno pokrzywdzona przez los. Ma trudną przeszłość, trudne dzieciństwo i tak łaknie tej miłości wszędzie, a ciągle dostaje bęcki - komentuje dramat swojej bohaterki Marcjanna Lelek w "kulisach M jak miłość".

Niestety, w 1537 odcinku "M jak miłość" okaże się, że córeczka Natalki powieli los swojej mamy - w rękach uciekającego z nią Franka nie będzie bezpieczna. A w dodatku jej mama będzie tak bardzo daleko! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze