M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek odejdzie od Kingi i zostawi ją z Pawłem. Nawet córka Lenka stanie po stronie wujka!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek odejdzie od Kingi i zostawi ją z Pawłem. Nawet córka Lenka stanie po stronie wujka!

M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek odejdzie od Kingi i zostawi ją z Pawłem. Nawet córka Lenka stanie po stronie wujka!

2020-10-06 11:17

W 1535 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) wróci do Kingi (Katarzyna Cichopek) i dzieci bez zapowiedzi i stanie jak wryty! Bo zobaczy jak żona dobiera się do jego prawie nagiego brata Pawła (Rafał Mroczek). Dla Zduńskiego będzie jasne, że Kinga i Paweł mają romans. Nie dość, że oskarży ją o zdradę, to jeszcze urażony odejdzie od rodziny w 1535 odcinku "M jak miłość". Kiedy wybiegnie z domu przy Deszczowej najstarsza córka Lenka (Marysia Głowacka) zadzwoni do niego, błagając żeby wróci. Stanie jednak po stronie Pawła! Małżeństwo Kingi i Piotrka w "M jak miłość" rozpadnie się?

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Piotrka z USA do Kingi i dzieci w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie tak niespodziewany, że wywoła niezłą awanturę w rodzinie Zduńskich. Bo kiedy stęskniony mąż i ojciec zjawi się w domu przy Deszczowej przyłapie Kingę i prawie nagiego Pawła w intymnej sytuacji. Uzna, że to, co widzi, jest wystarczającym powodem, by posądzić żonę o zdradę i romans z jego bratem.

Wpadnie w szał w 1535 odcinku "M jak miłość" i krzyknie do Pawła: "Mogłem się tego spodziewać!". Zaraz potem rzuci się na niego z pięściami. Wojna między Zduńskimi o Kingę omal nie skończy się bójką, ale zwaśnionych synów powstrzyma Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która nie uwierzy własnym oczom w to, co zobaczy w sypialni synowej!

Patrz też: ​M jak miłość. Tragedia u Marcina Mroczka po rozstaniu z ukochaną. Pomogła mu modlitwa i brat Rafał

Paweł nie pozostanie bratu dłużny i w 1535 odcinku "M jak miłość" także go zaatakuje. Przy okazji wypomni Piotrkowi romans z prawniczką Kamilą (Anna Gorajska), o którym dowie się od Magdy (Anna Mucha), której Werner (Jacek Kopczyński) pokaże wspólne zdjęcie pary z Las Vegas. - Ty durniu, ty skończony idioto! Puknij się w łeb - zakpi Paweł, po czym oskarży brata o zdradę Kingi. Mało tego! W 1535 odcinku "M jak miłość" zażąda, żeby Piotrek przyznał, co kilka dni wcześniej robił w Las Vegas w towarzystwie Kamili.

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1533: Paweł w łóżku Kingi! 6-letni Misiek zobaczy go i wyda przed Piotrkiem

Jakby tego było mało w 1535 odcinku "M jak miłość" Kinga także przypuści atak na Piotrka, zarzucając mu, że zostawił ją i dzieci dla innej kobiety. Zacznie się pętla wzajemnych oskarżeń i awantur. Aż wzburzony Piotrek wreszcie nie wytrzyma i odjedzie od Kingi. Właściwie ucieknie z domu przy Deszczowej, nie oglądając się za siebie.

Tymczasem Lenka, która w 1535 odcinku "M jak miłość" usłyszy kłótnię rodziców i wujka powie młodszemu bratu, 6-letniemu Miśkowi (Aleksander Bożyk), że muszą coś zrobić, żeby nie dopuścić do rozwodu. Kiedy zobaczy ojca wybiegającego z domu zadzwoni do niego i powie błagalnym tonem.

- Tato, wróć do domu. Tak długo cię nie było... Bez wujka Pawła nie dalibyśmy sobie rady. Niepotrzebnie się go czepiasz. Proszę, pogódźcie się z mamą - powie przez łzy Lenka, ale Piotrek w 1535 odcinku "M jak miłość" nie wróci.

	M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze