M jak miłość, odcinek 1533: Paweł w łóżku Kingi! 6-letni Misiek zobaczy ich i wyda przed Piorkiem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1533: Paweł w łóżku Kingi! 6-letni Misiek zobaczy ich i wyda przed Piorkiem

M jak miłość, odcinek 1533: Paweł w łóżku Kingi! 6-letni Misiek zobaczy ich i wyda przed Piotrkiem

2020-09-29 21:13

W 1533 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) i Kinga (Katarzyna Cichopek) wylądują razem w łóżku, w małżeńskiej sypialni Zduńskich?! Kolejny raz brat Piotrka (Marcin Mroczek) nie zapanuje nad uczuciem do jego żony. Niestety skończy się to fatalnie, bo w 1533 odcinku "M jak miłość" 6-letni Misiek (Aleksander Bożyk) przyłapie wujka obok swojej mamy. I zupełnie się pogubi w tym co się dzieje! Syn Zduńskich odbierze telefon od taty, któremu powie, że Paweł śpi z Kingą. Po tych słowach chłopca rozpęta się prawdziwa burza.

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Kingi i Pawła w "M jak miłość" będzie tylko kwestią czasu! Zakazana miłość jaką Zduński obdarzył żonę brata rozkwitnie jeszcze bardziej kiedy los tragicznie doświadczy Kingę, która pod nieobecność Piotrka z każdym dniem będzie sobie radziła coraz gorzej. Nie pomogą nawet leki na uspokojenie, które Kinga zażywa od jakiegoś czasu.

Samotna, zrozpaczona z powodu tęsknoty za mężem Kinga w 1533 odcinku "M jak miłość" poczuje, że zupełnie nie radzi sobie z nowymi problemami, które spadną na nią nieoczekiwanie. W domu Zduńskich przy Deszczowej wydarzy się kolejne nieszczęście. Jedna z bliźniaczek, Zuzia (Marcelina Kempka), skaleczy się w rękę, więc przerażona Kinga zabierze córeczkę do szpitala na ostry dyżur.

W tej tragicznej chwili w 1533 odcinku "M jak miłość" przy bratowej cały czas będzie Paweł. Od niego dostanie wsparcie, którego mąż nie może jej dać. Po powrocie do domu roztrzęsiona Kinga wyznaje mu, że coraz częściej sięga po leki na uspokojenie. Wreszcie w 1533 odcinku "M jak miłość" przyzna się mu, że bez Piotrka nie radzi sobie z nawałem obowiązków, tęsknotą i samotnością.

Patrz też: M jak miłość. Magda znów zostanie matką! Razem z Kamilem będzie wychowywać dziecko

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Paweł w 1533 odcinku "M jak miłość" znów stanie na wysokości zadania. Pocieszy Kingę, że nie zna drugiej takiej dzielnej kobiety - wspaniałej żony i matki, która ogarniałaby pracę i całą rodzinę. Żeby zrobić bratowej przyjemność Zduński w 1533 odcinku "M jak miłość" wraca z dziećmi - Miśkiem, Lenką (Marysia Głowacka) i bliźniaczkami - urządzi dla niej piknik.

W tym czasie w 1533 odcinku "M jak miłość" na Deszczowej zjawi się Marysia (Małgorzata Pieczyńska), która przywiezie z Grabiny Lilkę (Monika Mielnicka), Alę (Alicja Ostolska) i Ewkę (Jowita Chwałek). Zaproponuje, że dziewczyny w wakacje pomogą Kindze w "Bistro za rogiem", ale to Paweł wszystko ogarnie, żeby odciążyć żonę brata.

Rogowska nie doceni jego starań i w 1533 odcinku "M jak miłość" zarzuci synowi, że chce zastąpić Piotrka u boku Kingi! Paweł będzie miał tego dosyć. Wpadnie we wściekłość i wykrzyczy matce prosto w twarz, że nie pozwoli, żeby wtrącała się do jego życia. Nie zechce nawet słuchać Marysi, kiedy ta zaproponuje spokojną rozmowę!

Nie przegap: M jak miłość. Kinga przez poważną chorobę i Piotrka straci bistro! Nie da rady nawet na lekach - WIDEO

Nadmiar emocji w 1533 odcinku "M jak miłość" sprawi, że po całym dniu zmęczony Paweł na chwilę zaśnie na łóżku Kingi. Wówczas zadzwoni do niego brat, a telefon odbierze Misiek. 6-letni syn Zduńskich, który nie będzie dokładnie wiedział co się dzieje między mamą a wujkiem powie coś, co bardzo zaniepokoi Piotrka. Zapyta tatę czy jedna żona może mieć dwóch mężów! I wspomni, że Paweł śpi z Kingą w jednym łóżku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany