M jak miłość. Kinga przez poważną chorobę i Piotrka straci bistro! Nie da rady nawet na lekach - WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość. Kinga przez poważną chorobę i Piotrka straci bistro! Nie da rady nawet na lekach - WIDEO

M jak miłość. Kinga przez poważną chorobę i Piotrka straci bistro! Nawet leki nie pomogą - WIDEO

2020-09-24 9:04

Kinga (Katarzyna Cichopek) w "M jak miłość" straci bistro?! Poważna choroba i wyczyny Piotrka (Marcin Mroczek) w USA zmusza Zduńską do ostateczności! Samotna, porzucona, obciążona i coraz bardziej załamana Kinga w nowych odcinkach "M jak miłość" nie poradzi już sobie dalej, ani z pomocą Pawła (Rafał Mroczek), ani przy użyciu tajemniczych leków na uspokojenie... Jak zakończy się ten horror w życiu Kingi przekonamy się wkrótce w "M jak miłość" - teraz zobaczcie koniecznie WIDEO z "Kulis serialu".

M jak miłość. Kinga straci bistro?! Nie da rady ze wszystkim sama, nawet pod wpływem uspokajaczy...

Kinga w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie bliska kompletnego załamania nerwowego. Nieobecność jej męża w domu będzie się przedłużać, za pomoc Pawła zacznie obrywać od teściowej, a nie wszyscy przyjaciele nimi faktycznie są... Jak zdradziła Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość" Kinga będzie musiała zamknąć w końcu bistro! 

Mam czwórkę dzieci, moja mama jest chora, a odkąd Piotrek wyjechał, wszystko się wali i pali! I jeszcze będę musiała do tego wszystkiego zamknąć bistro! - usłyszymy żal Kingi w jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość". - Nie jestem więc w stanie sama tego ciągnąć - wykrzyczy zrozpaczona Kinga szwagrowi. 

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Cichopek ma sporo sympatii i empatii dla swojej bohaterki w "M jak miłość". - Wydawałoby się, że związek Kingi i Piotra to mocny scementowany związek, nie tylko poprzez małżeństwo, ale również czwórkę dzieci. Zdawałoby się, że Piotr i Kinga przeszli już naprawdę wszystko. I, że odległość, która dzieli ich ze względów zawodowych nie będzie dla niech wielką przeszkodą - mówi gwiazda w "Kulisach M jaki miłość". - Ale sytuacja jest taka, że Piotr jest w ogóle na drugim końcu świata, Pochłonięty swoją pracą siłą rzeczy odsuwa się od swojej rodziny.

- Tak naprawdę brakuje jej mężczyzny w domu - komentuje sytuację Kingi Rafał Mroczek - serialowy Paweł - w Kulicach "M jak miłość".  

- Kinga czuje się osamotniona, porzucona. szczerze? Z mojej prywatnej perspektywy podziwiam dziewczynę, że daje radę! - mówi Cichopek. 

Jak pisaliśmy TUTAJ powrót Piotrka do domu w "M jak miłość" to będzie sensacja z wielu powodów. Czy Kinga będzie musiała sprzedać bistro, bo Piotrek przegra cały majątek w Las Vegas? 

Najnowsze