M jak miłość, odcinek 1527: Kinga przedawkuje silne leki! Oszuka nawet Magdę, że nic nie bierze

2020-09-21 22:00 jkk
M jak miłość, odcinek 1527: Kinga przedawkuje silne leki! Oszuka nawet Magdę, że nic nie bierze
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1527: Kinga przedawkuje silne leki! Oszuka nawet Magdę, że nic nie bierze

W 1527 odcinku "M jak miłość" samotna i przemęczona Kinga (Katarzyna Cichopek) dzięki lekom na uspokojenie będzie nakręcona i pobudzona jak nigdy! Pierwszy zacznie coś podejrzewać Piotrek (Marcin Mroczek), który wreszcie znajdzie czas , żeby porozmawiać dłużej z żoną. l kiedy Kinga w 1527 odcinku "M jak miłość" zaleje go masą fantastycznych opowieści i pełna radości opowie o przygotowaniach do wieczornej imprezy, Zduński zacznie się o nią bać! Niestety, nawet Magda (Anna Mucha) wysłana na przeszpiegi nie zauważy niczego niepokojącego... Czy Kinga przedawkuje leki?

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1527 odcinku "M jak miłość" o dziwo to Piotrek pierwszy wyczuje, że Kinga jest pod wpływem jakiś środków. Kiedy żona będzie radośnie trajkotała o tym, jak dobrze jest u dzieci i jak świetną imprezę właśnie organizuje usłyszy od męża: -  Ale jesteś nakręcona!

- Ale to źle? - zapyta roześmiana Kinga.

- Nie, ale trochę się boję... Na czym ty, kotku jedziesz?

- O mnie się nie martw, mam całą rzeszę pomocników - zakończy rozmowę Kinga i wróci do dzieci.  

 

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piotrek poprosi Magdę w 1527 odcinku "M jak miłość", aby sprawdziła co tak naprawdę się u Kingi dzieje. Opowie jej, że miał wrażenie, że jest jakoś dziwnie podniecona. 

- To chyba dobrze? - zdziwi się Budzyński nie widząc problemu, o którym opowie mu żona. 

- Jak dobrze? Przecież ona ma piątkę dzieci na głowie. I psa! - ofuknie go Magda i pojedzie do Zduńskiej. - Każdy normalny człowiek już dawno padłby na twarz. Nie wiem, ja bym się chyba pocięła - doda. 

Na Deszczowej powitają Magdę w 1527 odcinku "M jak miłość" uśmiechnięta Kinga, jej rodzice i wesołe dzieci. Magda nie zobaczy więc żadnych powodów do niepokoju i  przez chwilę nie przyjdzie jej do głowy, że Kinga wspomaga się jakimiś lekami. Wszystko zmieni się jednak na imprezie, którą Zduńska urządzi dla przyjaciół. Magda zauważy, że Kinga jest wyjątkowo pobudzona. A do tego przygotuje prawdziwą ucztę dla gości!

- Zdradzisz mi przepis na twoją niespożytą energię? Zastanawiam się jak to wszystko zdążyłaś przygotować, podczas gdy ja ledwo ugotowałam jajka... - zapyta przyjaciółkę. - Co myślisz, że szprycuję się jakimś świństwem?! - zarzuci jej Kinga. Jednak Magda nie odpuści. - A szprycujesz się?! No tak, coś takiego myślę... Masz piątkę dzieci do ogarnięcia! Ja ledwo panuję nad jednym...

W finale 1527 odcinka "M jak miłość" okaże się, że to Piotrek miał rację! Po skandalu, jaki wywoła Kamil (Marcin Bosak) na grillu wieczorem, jego obelgach i molestowaniu Kingi, opadną z niej wszystkie siły! W końcu przepędzi nawet uczynnego Pawła i w samotności zażyje ziołowe leki na uspokojenie. A widzowie zostaną z pytaniem: Jak długo ona już ten specyfik bierze? 

M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc.1527. Magda (Anna Mucha), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc.1527. Magda (Anna Mucha), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Najnowsze