M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas - WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas - WIDEO

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas - WIDEO

2020-09-23 15:06

W "M jak miłość" już niebawem zobaczymy mrożący krew w żyłach, wielki powrót Piotrka (Marcin Mroczek) do domu! Tylko przestawi próg domu na Deszczowej, a na jaw wyjdą wszystkie brudne sprawki! Piotrek zastanie Pawła (Rafał Mroczek) w objęciach swojej żony (Katarzyna Cichopek), a brat w odwecie wypomni mu hulanki z Kamilą (Anna Gorajska) w Las Vegas... Czy Piotrek przegrał w kasynie cały - zarobiony na rodzinę - majątek? Jeżeli to się potwierdzi w "M jak miłość", Paweł zabierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci!

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka do domu! Nie będzie miał ani żony, ani dzieci, ani... grosza przy duszy!

W nowych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy długo oczekiwany powrót Piotrka do domu na Deszczową. jednak zamiast stęsknionej żony i radosnych dzieciaków, zastanie tam... Pawła w dwuznacznej sytuacji z Kingą! 

Do czasu powrotu Piotrka Kinga przeżyje w "M jak miłość" ciężkie chwile. Choroby i wypadki bliźniaczek, upokorzenie przez Kamila we własnym domu, odejście chorej Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z bistro, które zaskutkuje 5 dzieckiem w domu - Wojtkiem (Feliks Matecki). Kinga będzie tak przeciążona, że zacznie - w tajemnicy przed wszystkimi - brać podejrzane leki!

- Mam czwórkę dzieci, a odkąd Piotrek wyjechał, wszystko się wali i pali! I jeszcze będę musiała do tego wszystkiego zamknąć bistro! - usłyszymy żal Kingi w jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość". 

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

- Powrót Piotrka do domu i sytuacja, w jakiej zastaje swojego brata z żoną wzbudza w nim obawy i lęk przed tym, że być może nie do końca może zaufać swojemu bratu - zdradza Marcin Mroczek w "Kulisach M jak miłość" sytuację swojego bohatera. 

  - Mogłem się tego spodziewać - powie Piotrek na widok rozebranego Pawła w objęciach Kingi. 

- Rozumiem reakcję Piotra, bo to nie była pierwsza taka sytuacja, w której Paweł i Kinga się znaleźli - mówi Paweł Mroczek.  

- Weź się puknij w ten głupi łeb - rzuci Paweł bratu prosto w twarz i doda: - A jeśli ci chodzi o romanse to lepiej powiedz, co tam robiłeś z Kamilą w Vegas!

- I zaczyna się pętla oskarżeń i kłótni - ujawnia Marcin Mroczek to, co będzie się działo po jego powrocie w "M jak miłość". 

Czy faktycznie Zduński przegra duże pieniądze balując z seksowną koleżanką w Vegas? Czy Paweł zabierze mu za to żonę i dzieci? Przekonamy się w najbliższych odcinkach "M jak miłość"!

Najnowsze