M jak miłość, odcinek 1527: Joasia w ciężkim stanie. Tylko Kinga dowie się jak bardzo będzie z nią źle

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1527: Joasia w ciężkim stanie. Tylko Kinga dowie się jak bardzo będzie z nią źle

M jak miłość, odcinek 1527: Joasia w ciężkim stanie. Tylko Kindze wyjawi prawdę jak z nią źle! Lekarze wykluczą ciążę

2020-09-22 21:05

W 1527 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie przebywać we Francji. Po odkryciu kłamstw Michała (Paweł Deląg) na temat Leszka (Sławek Uniatowski) musiała zdystansować się od problemów. Chwilę przed wyjazdem Joasia dowiedziała się, że będzie mieć dziecko z Michałem. To i wyznanie miłości z ust Leszka, tym bardziej skłoniło ją do opuszczenia kraju. Tylko Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie mieć wieści od kobiety. Sytuacja w 1527 odcinku "M jak miłość" bardzo się skomplikuje. Joasia przekaże Kindze, że nie jest w ciąży. Wręcz przeciwnie, czeka ją ciężka walka o zdrowie. Jak bardzo będzie źle z Joasią?

"M jak miłość" odcinek 1527 - poniedziałek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1527 odcinku "M jak miłość" Joasia będzie przebywać we Francji. Kobieta nie mogła zadecydować inaczej po odkryciu kłamstw Michała i ukrywaniu przed nią wypadku Leszka w Himalajach. Sytuację skomplikowało także wyznanie miłości z ust Leszka oraz odkrycie, że będzie mamą.

Joasia czuła się na tyle zagubiona, że postanowiła zdystansować się od problemów. Tak też zresztą doradziła jej Kinga. To właśnie pod jej opieką w 1527 odcinku "M jak miłość" przebywa Wojtek (Feliks Matecki). Joasia w 1527 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Kingi zza granicy i zwierzy się z poważnych odkryć francuskich lekarzy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Wojtek nie wytrzyma bez Joasi! Ucieknie od Kingi i oskarży Leszka o całą tragedię

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Kinga będzie bardzo zdziwiona, kiedy w 1527 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że Joasia nie jest w ciąży. Francuscy lekarze wykluczyli taką możliwość. To bardzo dziwna sytuacja, bo przecież Joasia dwukrotnie robiła test ciążowy, który wychodził pozytywnie. Wyniki badań potwierdziły jednak, że o byciu mamą nie ma w tej chwili mowy. W 1527 odcinku "M jak miłość" Joasia wyzna Kindze, że bardzo się boi i fatalnie się czuje. Będzie załamana.

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

W rozmowie z 1527 odcinku "M jak miłość" Joasia zwierzy się także, że lekarze podejrzewają u niej poważną chorobę. Zduńska podsunie Joasi pomysł, że przez wszystkie dramatyczne i wyczerpujące momenty w życiu Joasi, może cierpieć na depresję. W 1527 odcinku "M jak miłość" nie będzie jednak wiadomo czy słowa Kingi się sprawdzą. Joasia będzie musiała przejść szereg badań, aby zdiagnozować problem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze