M jak miłość, odcinek 1527: Wojtek nie wytrzyma bez Joasi! Ucieknie od Kingi i oskarży Leszka o całą tragedię

2020-09-16 13:09 jkk
M jak miłość, odcinek 1527: Wojtek nie wytrzyma bez Joasi! Ucieknie od Kingi i oskarży Leszka o całą tragedię
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1527: Wojtek nie wytrzyma bez Joasi! Ucieknie od Kingi i oskarży Leszka o całą tragedię

W 1527 odcinku "M jak miłość" porzucony przez Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) Wojtek (Feliks Matecki) nie wytrzyma i ucieknie z domu Kingi (Katarzyna Cichopek)! Pierwsze kroki skieruje do Michała (Paweł Deląg) zamiast do szkoły i znów będzie go namawiał, żeby coś zrobił w sprawie Joasi. Nastolatek będzie dusił w sobie wściekłość na Leszka (Sławek Uniatowski), którego pojawienie się po raz kolejny wywróciło życie rodziny do góry nogami. Czy Wojtek zrobi coś złego w 1527 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1527 - poniedziałek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1527 odcinku "M jak miłość" Wojtek zacznie si,e załamywać. Nic dziwnego - właśnie został porzucony po raz drugi przez swoją kolejną mamę. I choć trafił do ciepłego, bezpiecznego domu na Deszczową, Kinga nie będzie w stanie zaoferować mu tego, czego chłopak potrzebuje. Zawłaszcza, że sama nie będzie miała świadomości, że Joasia już nigdy nie wróci i Zduńscy dostali właśnie "w prezencie" 5 dziecko na resztę życia...   

- Nie mogę spać. Cały czas myślę o Joasi - powita Wojtek Kingę o poranku w 1527 odcinku "M jak miłość"

- Wiem, że za nią tęsknisz, ale dorośli też czasem potrzebują mieć chwilę dla siebie. Muszą wszystko na spokojnie przemyśleć, poogarniać -odpowie mu Kinga. - Jak będziesz starszy to kiedyś to zrozumiesz - doda nieco pobłażliwie, jak do dziecka. 

- Ale ja wszystko rozumiem! - oburzy się Wojtek.  - Na przykład to, że za każdym razem jak pojawia się Leszek, nasze życie idzie w drzazgi - odpowie śmiertelnie poważnie nastolatek.  

M jak miłość. Michał przyzna, że z Joasią chodziło mu tylko o seks! Popełni największy błąd swojego życia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak pamiętamy, Wojtek w "M jak miłość" przywiązał się nie tylko do Joasi - traktował ją jak swoją mamę mamy, ale również Michała (Paweł Deląg). To pisarz dawał mu tego, czego dorastający chłopak potrzebuje od ojca - czas, grę w piłke, spacery, pomoc w nauce. Za to z powodu Leszka Joasia wylała sporo łez i chłopak w końcu go znienawidził. Efekty tego wszystkiego  zobaczymy w 1527 odcinku serialu...  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1525: Bezpłodny Michał ojcem dziecka Joasi. Jak to możliwe?

Wojtek zamiast do szkoły w 1527 odcinku "M jak miłość' pójdzie poważnie rozmówić się z Michałem. - Ty też mógłbyś być gdzieś indziej - odpali Wojtek Michałowi na zarzut, że teraz powinien siedzieć na lekcjach. - Na przykład w Drodze do Francji?

- Gdyby to było takie proste, że wystarczyłoby wsiąść w samochód albo w samolot... - westchnie Michał. - Prawda jest taka, że w tej chwili to już nic ode mnie nie zależy. Przykro mi, młody, ale tak to dokładnie wygląda. Chyba nie takiej przemowy spodziewał się będzie Wojtek od mężczyzny, któremu zaufa po raz kolejny w 1527 odcinku "m jak miłość"...

Michał w 1527 odcinku "M jak miłość" przestraszy się, że Wojtek  zrobi coś głupiego, wybierze się wiec do Kingi i opowie jej o rozmowie z chłopcem. - Czyli uciekł ze szkoły i przyszedł do ciebie? Boże, to wszystko moja wina! - Kinga będzie przerażona!

- I ja właśnie przyszedłem do ciebie w tej sprawie. Pomyślałem sobie, że przecież masz własne dzieci na głowie... A ja z Wojtkiem, znamy się przyjaźnimy, kumplujemy, jesteśmy zżyci, więc może mógłbym Cie odciążyć - Michał złoży Zduńskiej taką oto propozycję w 1527 odcinku "M jak miłość" 

Czy Kinga zgodzi się na propozycję pisarza, czy jednak dotrzyma obietnicy danej Joasi, że zajmie się Wojtusiem osobiście? Ważne jest też, co w tej nowej, trudnej sytuacji postanowi Wojtek w 1527 odcinku "M jak miłość"... Czy zrozpaczony chłopak nie zrobi czegoś głupiego?

Najnowsze