M jak miłość, odcinek 1525: Bezpłodny Michał ojcem dziecka Joasi. Jak to możliwe?

2020-09-17 22:05 mp
M jak miłość, odcinek 1525: Bezpłodny Michał ojcem dziecka Joasi. Jak to możliwe?
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1525: Bezpłodny Michał ojcem dziecka Joasi. Jak to możliwe?

W 1525 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w ciąży będzie pewna, że ojcem jej dziecka jest Michał (Paweł Deląg). Zrobiła test, który wyszedł pozytywnie, więc ani przez chwilę nie zwątpi, że ciąża to wpadka ich pierwszej nocy. Fani "M jak miłość" prześcigają się jednak w domysłach kto naprawdę jest ojcem dziecka. Joasia od dawna nie miała kontaktu z Leszkiem (Sławek Uniatowski). Poza tym to nie jest tajemnicą, że Michał jest bezpłodny od czasu wypadku w dzieciństwie! O co zatem chodzi z ciążą Joasi w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1525, wtorek 15.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1524 odcinku "M jak Miłość" Joasia dowiedziała się, że jest w ciąży. Od razu założyła, że ojcem dziecka jest Michał. To właśnie z nim pod koniec zeszłego sezonu "M jak miłość" spędziła namiętną noc. Nie wszyscy fajni serialu są z tego zadowoleni, ponieważ wielu z nich wyobrażało sobie, że to z Leszkiem Joasia stworzy idealną parę. Niestety, Leszek nie może być ojcem dziecka, bo od pewnego czasu nie miał kontaktu z kobietą, a jego wypadek w Himalajach skutkuje pobytem w szpitalu.

Przeczytaj: M jak miłość. Zakpili z ciąży Joasi. Zrobili z niej puszczalską, która nie wie kto jest ojcem dziecka!

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Joasia w 1525 odcinku "M jak miłość" będzie pewna, że jest w ciąży właśnie z Michałem. Jednak to niemożliwe, ponieważ w przeszłości mężczyzna wspominał, że jest bezpłodny. Miało to miejsce podczas sprawy z Kają (Karolina Bruchnicka).

Niemal dwa lata temu w "M jak miłość" tajemnicza dziewczyna twierdziła, że jest córką Michała, jednak ten dał jej jasno do zrozumienia, że to niemożliwe, ze względu na to, że cierpi na bezpłodność. Dodał także, że ma to związek z wypadkiem w dzieciństwie, który wpłynął na to, że nie może mieć dzieci.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1412: Michał wyprze się własnej córki! Wmówi Kai, że jest bezpłodny

Fani "M jak miłość" przeżyją niemałe zaskoczenie, kiedy w 1527 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Joasia nie jest w ciąży. Pomimo że test wyszedł pozytywnie, nie zwiastował dla Joasi bycia mamą. W 1527 odcinku "M jak miłość", kiedy Joasia będzie już we Francji, dowie się, że ma poważne problemy zdrowotne. Cała zagadka rozwiąże się, bo ojcem nie będzie ani Michał, ani Leszek. Kobieta będzie musiała pogodzić się z tym faktem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Joasia nie będzie w ciąży! Dowie się o tajemniczej chorobie od lekarzy z Francji

Najnowsze