M jak miłość, odcinek 1527: Joasia nie będzie w ciąży! Dowie się o tajemniczej chorobie od lekarzy z Francji

2020-09-15 21:47
M jak miłość, odcinek 1527: Joasia nie będzie w ciąży! Dowie się o tajemniczej chorobie od lekarzy z Francji
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1527: Joasia nie będzie w ciąży! Dowie się o tajemniczej chorobie od lekarzy z Francji

Ciąża Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) w "M jak miłość" to będzie pomyłka! W 1527 odcinku "M jak miłość" już oo wyjeździe do Francji Joasia zacznie się bać o własne zdrowie. Dowie się, że nie jest w ciąży, a pozytywny wynik testu nie będzie zwiastował narodzin dziecka. Wręcz przeciwnie, lekarze z Francji dadzą do zrozumienia, że jest bardzo poważnie chora. W 1527 odcinku "M jak miłość" Joasia zadzwoni do Kingi (Katarzyna Cichopek) i przekaże jej dobijającą wiadomość. W tym samym czasie Michał (Paweł Deląg) będzie próbował wyciągnąć ze Zduńskiej informacje o Chodakowskiej. Czy Kinga zdradzi mu przerażające wieści? Na co będzie chora Joasia i czy przeżyje?

"M jak miłość" odcinek 1527 - poniedziałek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1527 odcinku "M jak miłość" Joasia będzie przebywać we Francji. Wyjechała tam do swojego ojca Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek), po odkryciu kłamstw Michała, który zataił przed nią koszmarny wypadek Leszka (Sławek Uniatowski) w Himalajach. To jednak nie jedyny problem bohaterki. W 1527 odcinku "M jak miłość" kobieta dozna szoku, kiedy dowie się, że test ciążowy okaże się być nieważny. Zadzwoni do Kingi, aby przekazać jej wiadomość.

- Nie jestem w ciąży... Badania to wykluczyły. Boję się, bo nie wiadomo, co mi jest. Lekarze też nie wiedzą, a ja czuję się coraz gorzej - wyzna.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Wojtek porzucony przez Joasię! Nie dowie się o chorobie matki?

Tymczasem Michał w 1527 odcinku "M jak miłość" uda się do Kingi, aby dowiedzieć się co dzieje się z Joasią. Nie będzie miał pojęcia gdzie jest i dlaczego się do niego nie odzywa. Zdesperowany poprosi Kingę o pomoc. Przyjaciółka Joasi zachowa jednak milczenie. Jedyne co powie Michałowi w 1527 odcinku "M jak miłość" to to, że Chodakowska jest cała i zdrowa. Potrzebuje jednak czasu, żeby mu wybaczyć, że zataił przed nią informację o wypadku Leszka. Michał jednak będzie wiedział, że ma coraz mniejszą szansę na pogodzenie się z nią.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Paweł będzie udawał przed Kingą, że kocha Frankę. Zacznie bezczelnie kręcić!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła!

W 1527 odcinku "M jak miłość" Michał będzie pewny, że Joasia odeszła od niego już na zawsze, że nie kocha go, a Leszek wciąż jest miłością jej życia. Jeszcze bardziej załamany Ostrowski zadzwoni do ukochanej i zostawi jej na poczcie głosowej wiadomość...

"Nie wiem, jak cię przepraszać. Czuję się paskudnie, postąpiłem niewybaczalnie. Zadzwoń, proszę... Jeśli jest jeszcze choć cień szansy... dla mnie, dla nas, daj mi znać. Będę czekał..." - nagra się Michał.

Tak naprawdę w 1527 odcinku "M jak miłość" Asia będzie załamana informacją o braku ciąży i strachem o własne życie. Lekarze będą starali się ustalić, co jej dolega i jakie są szanse, że pokona chorobę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE