M jak miłość, odcinek 1527: Paweł będzie udawał przed Kingą, że kocha Frankę. Zacznie bezczelnie kręcić!

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1527: Paweł będzie udawał przed Kingą, że kocha Frankę. Zacznie bezczelnie kręcić!

M jak miłość, odcinek 1527: Paweł będzie udawał przed Kingą, że kocha Frankę. Zacznie bezczelnie kręcić!

2020-09-02 9:53

W 1527 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 Paweł (Rafał Mroczek) oszuka wszystkich, że Franka (Dominika Kachlik) to jego nowa dziewczyna! Dlaczego Zduński to zrobi? Szalona góralka, z którą połączyła go bliska przyjaźń będzie miała ochotę na coś więcej, ale w 1527 odcinku "M jak miłość" czeka ją wielkie rozczarowanie. Choć Paweł zaprosi Frankę na imprezę do Kingi (Katarzyna Cichopek) to tylko po to, żeby uśpić jej czujność. Na tym nie koniec! Bo Franka zrozumie, że Paweł naprawdę jest zakochany. Ale wcale nie w niej...

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Nowy sezon "M jak miłość" będzie przełomowy dla relacji Pawła i Kingi, którzy niebezpiecznie zbliżą się do siebie pod nieobecność Piotrka (Marcin Mroczek). To właśnie szwagier Zduńskiej będzie ją wspierał w opiece nad dziećmi kiedy ukochany mąż zapomni w ogóle, że ma rodzinę.

Dojdzie nawet do tego, że wkrótce w "M jak miłość" osamotniona Kinga zacznie faszerować się lekami. Nie mogąc znieść jej cierpienia Paweł zdecyduje się wyznać, co naprawdę do niej czuje. Zrobi to w najmniej spodziewanym momencie. Po tych słowach Kinga nie będzie wiedziała jak zareagować. Mimo wszystko nie zacznie unikać szwagra, tak jak wtedy kiedy pierwszy raz ją pocałował!

Patrz też: M jak miłość. Mroczek nie chce romansować z Cichopek! Będzie zamiana braci Zduńskich?

Aż wreszcie w 1527 odcinku "M jak miłość" Kinga urządzi imprezę w ogrodzie swojego domu przy Deszczowej, na którą zaprosi Pawła z osobą towarzyszącą. Zapewni szwagra, że zależy jej na tym, by poznać jego nową dziewczynę - Frankę! Dla Zduńskiego w 1527 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że musi bardzo się postarać, żeby Kinga uwierzyła w jego nowy romans!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Podwójna ciąża, szokujący wyrok sądu i romans u Zduńskich!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł wykorzysta Frankę, żeby zdobyć Kingę?! Marysia odkryje całą prawdę- ZWIASTUN

Jak podaje "Świat Seriali" w 1527 odcinku "M jak miłość" Paweł poprosi Frankę, żeby poszła z nim na grilla do bratowej i udawała jego dziewczynę. - Brat i bratowa bardzo się o mnie martwią, a tak uniknę kłopotliwych pytań - westchnie.

Co na to Franka? W lot zrozumie, że Zduński jest zakochany! Ale nie w niej tylko w Kindze.

Nie wszystko pójdzie zgodnie z planem Pawła, który w 1527 odcinku "M jak miłość" będzie kłamał jak najęty przed Kingą i resztą przyjaciół. Bezczelną grę Zduńskiego przejrzy jednak Magda (Anna Mucha),która zorientuje się, że coś jest nie tak. W jaki sposób?

Paweł i Franka w 1527 odcinku "M jak miłość" nie będą zbyt wiarygodni nawet w opowieści o tym jak się poznali.

- Poznaliśmy się przez znajomych - stwierdzi Paweł. Ale Franka w tym samym momencie przedstawi inną wersję. - Na ulicy. Wpadliśmy na siebie...

Nieco przerażony Paweł w 1527 odcinku "M jak miłość" zacznie się wikłać w coraz większe kłamstwa. - Masz rację, kotku. Pamięć mi szwankuje. To znaczy wpadliśmy na siebie na ulicy, ale Franka najpierw wpadła mi w oko... właśnie na imprezie u znajomych...

Wystarczy jednak, że w 1527 odcinku "M jak miłość" Magda spojrzy na Pawła i jego nową dziewczynę, żeby wszystko stało się jasne.

- Co to za akcja z tą Franką? To na kilometr pachnie ściemą - rzuci do swojego przyjaciela. Być może właśnie jej w 1527 odcinku "M jak miłość" Paweł przyzna się dlaczego udaje przed Kingą, że Franka jest jego nową dziewczyną i znów się zakochał.

M jak miłość odc. 1527 po wakacjach 2020. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527 po wakacjach 2020. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość po wakacjach 2020: Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: vod/tvp
M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)

i

Autor: INSTAGRAM M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)
Najnowsze