M jak miłość. Mroczek nie chce romansować z Cichopek! Będzie zamiana braci Zduńskich?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mroczek nie chce romansować z Cichopek! Będzie zamiana braci Zduńskich?

M jak miłość. Mroczek nie chce romansować z Cichopek! Będzie zamiana braci Zduńskich?

2020-09-01 16:23

Takiego zwrotu akcji w "M jak miłość" po latach chyba nikt się nie spodziewał! Nawet Rafał Mroczek, który od 20-stu lat znany jest widzom jako Paweł Zduński nie mógł uwierzyć, że jego bohater zakocha się w żonie brata. To jednak fakt, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Paweł i Kinga (Katarzyna Cichopek) będą o krok od romansu. Scenarzyści serialu szykują pikantne sceny z udziałem tej pary, a Mroczek zastrzega, że wcale nie chce romansować z Cichopek. Dlaczego? Dla niego jest jak prawdziwa żona brata Marcina. Zobaczcie co powiedział o dalszych losach Pawła i Kingi w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od wtorku, 8.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Historia w "M jak miłość" zatoczyła koło i powtarza się to, co wydarzyło się 20 lat temu. W pierwszych odcinkach "M jak miłość" Paweł próbował poderwać Kingę, nie zważając na to, że jest dziewczyną jego brata Piotrka. Już w minionym sezonie w rodzinie Zduńskich pojawił się wątek zdrady, a scena, w której Paweł pocałował Kingę stała się początkiem konfliktu między braci, którego ciąg dalszy nastąpi w "M jak miłość" po wakacjach 2020.

A zacznie się od tego, że Piotrek złamie obietnicę daną żonie i nie wróci z Ameryki w umówionym terminie. W 1524 odcinku "M jak miłość" Kinga odbierze telefon od ukochanego i stanie się dla niej jasne, że rodzina już się dla niego nie liczy. Ich długie rozstanie doprowadzi do napiętej sytuacji w rodzinie. Nawet Barbara (Teresa Lipowska) będzie pewna, że to się źle skończy, a rozwód będzie wisiał w powietrzu.

Osamotniona Kinga w nowym sezonie "M jak miłość" znajdzie wsparcie w Pawle, który wciąż będzie otaczał bratową opieką. A kiedy załamana w 1524 odcinku "M jak miłość" zwierzy się szwagrowi jak bardzo tęskni za mężem, Paweł nie zdoła dłużej ukrywać swoich uczuć. - Mam już tego dość… Chcę, żeby Piotrek w końcu wrócił... Zajął się domem, dziećmi, mną!

- Gdybym ja miał taką żonę, to bym jej w życiu nie zostawił na tak długo...

Reakcja Kingi w 1524 odcinku "M jak miłość" będzie natychmiastowa. Od razu da Pawłowi jasno do zrozumienia, że nie może na nic liczyć, bo są rodziną i traktuje go jak brata. Jednak zachowanie Kingi, która będzie lgnęła do szwagra zaprzeczy tym słowom.

Patrz też: M jak miłość. Cichopek nie chciała pocałować Mroczka! Obrzydliwe - WIDEO

M jak miłość. Cichopek nie chciała pocałować Mroczka! To było dla nich obrzydliwe

Rafał Mroczek w ostatnim wywiadzie ujawnił, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie zabraknie gorących scen między Pawłem i Kingą! Czy oboje zdradzą Piotrka, a Kinga zamieni męża na drugiego bliźniaka? Nawet aktor z "M jak miłość" nie bierze takiej możliwości pod uwagę. Nie chce bowiem romansować z Cichopek w serialu!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Nawet Barbara zwątpi w Kingę i Piotrka! Mroczna zapowiedź rozwodu Zduńskich

- Pamiętam moją pierwszą scenę - była to scena nieudolnego podrywu ówczesnej dziewczyny mojego brata. To chyba jest jedyna scena z tych pierwszych dni, którą pamiętam... Taki był zamysł scenarzystów "M jak miłość". Po tych 20-stu latach Paweł też dobrze czuje się przy Kindze... Myślę, że scenarzyści chcieli dodać trochę pikanterii w niektórych wątkach, ale nie wyobrażam sobie, żeby miała nastąpić zamiana braci... - powiedział Mroczek w rozmowie z fakt.pl.

Jednocześnie dodał, że nie tylko dla fanów "M jak miłość", ale także dla niego romans Pawła i Kingi jest nie do przyjęcia. Dlatego uspokoił wszystkich, że jego bohater w "M jak miłość" znów się zakocha w kimś innym.

- Mamy świadomość i ciężar jak ten serial odbija się w naszych widzach, że ludzie często biorą M jak miłość i rzeczywistość jeden do jednego. Wiemy, że ten wątek nie jest łatwy... Widzowie też go oceniają, nie wyobrażają sobie, że to nastąpi... W życiu Pawła będzie nowa kobieta - wyjaśnił Mroczek.

Tak Paweł podrywał Kingę 20 lat temu w "M jak miłość" >>>

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Tych scen jeszcze nikt nie widział!
M jak miłość odc. 1524 po wakacjach 2020. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1524 po wakacjach 2020. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1524 po wakacjach 2020. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1524 po wakacjach 2020. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość, odcinek 1492. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze