M jak miłość, odcinek 1497: Kinga zdradzi Piotrka z Pawłem? To ona sprowokuje szwagra - WIDEO

2020-02-03 20:58 sz
M jak miłość, odcinek 1497: Kinga zdradzi Piotrka z Pawłem? To ona sprowokuje szwagra
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497: Kinga zdradzi Piotrka z Pawłem? To ona sprowokuje szwagra

W 1497 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) przyłapie Kingę (Katarzyna Cichopek) z Pawłem (Marcin Mroczek)! Czy Kinga zdradzi mężą z jego bratem? Zduński zauważy, że jego żona i Paweł coś przed nim ukrywają. Po ostatnim pocałunku Kinga zataiła przed Piotrkiem, co zrobił jego bliźniak. W 1497 odcinku "M jak miłość" ich sekretna, bliska relacja wyjdzie na jaw! Zduńska sama sprowokuje Pawła, żeby ją przytulił.

"M jak miłość" odcinek 1497 - wtorek, 25.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1497 odcinku "M jak miłość" Kinga sama sprowokuje Pawła i Piotrek zauważy, że bliscy coś przed nim ukrywają. W poprzednich odcinkach serialu doszło do wydarzenia, które zszokowało wszystkich widzów. W ostatnich latach wiele wydarzyło się z telenoweli, jednak nikt nie spodziewał się, że Paweł mógłby wykonać jakikolwiek ruch w stronę żony brata - w końcu Zduńscy z "M jak miłość" są wzorowym małżeństwem!

Przypominamy, że podczas wesela Magdy i Andrzeja Paweł przesadził z alkoholem. Ślub przyjaciółki uzmysłowił mu, że czuje się samotny, a wszystkie jego związki skończyły się fiaskiem. Jeszcze wcześniej w "M jak miłość", gdy Piotrek był w długiej delegacji, Zduński zaczął spędzać coraz więcej czasu pomagając bratowej w opiece nad dziećmi. To zbliżyło ich do siebie, więc po wypiciu ośmielił się i spróbował pocałować żonę bliźniaka! 

Kinga w "M jak miłość" oczywiście nie pozwoliła mu na to, ale jednocześnie zataiła przed Piotrkiem zdradę. Chociaż wiedziała, że to wina alkoholu, to od czasu wesela ona i Paweł nie są w stanie normalnie ze sobą rozmawiać. Spróbują dojść do porozumienia dopiero w 1497 odcinku. Co się wydarzy?

Czytaj też >>> Piotrek będzie miał dosyć Kingi i dzieci! Zwierzy się Pawłowi - ZWIASTUN

To Kinga w 1497 odcinku "M jak miłość" poprosi Pawła o rozmowę. Po pamiętnej imprezie to ona unikała szwagra, bo nie była gotowa zmierzyć się z prawdą.
- Czuję, że ostatnio mnie unikasz. Nie wiem, może coś nie tak powiedziałam, czymś cię uraziłam? - spyta Zduńskiego.
- Nic nie zrobiłaś. Wszystko jest okej - czytamy w "Świecie Seriali". Kinga będzie miała serdecznie dość niezręcznej sytuacji między nimi.
- Nie jest okej i oboje to wiemy. Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było znów tak, jak kiedyś. Znamy się całe życie... Jesteśmy najbliższą rodziną jak brat i siostra - powie, po czym czule obejmie Pawła w 1497 odcinku. Ten z kolei cały zesztywnieje, gdy zobaczy, że całej scenie przypatrywał się Piotrek! 

Wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" może dojść do rozłamu rodziny Zduńskich. Piotrek, jeżeli dowie się, co zaszło między żoną i bratem, z pewnością im tego nie daruje. Czy Kinga i Paweł zabiorą tę tajemnicę do groby? Przekonamy się już wkrótce.

Najnowsze