M jak miłość, odcinek 1487: Kinga zdradziła Piotrka, ale się nie przyzna! Zerwie relacje z Pawłem!

2020-01-02 8:46 Ag
M jak miłość, odcinek 1487: Kinga zdradziła Piotrka, ale się nie przyzna! Paweł będzie żałował
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1487: Kinga zdradziła Piotrka, ale się nie przyzna! Paweł będzie żałował

Kinga (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" zdradzi Piotrka (Marcin Mroczek) z Pawłem (Rafał Mroczek)?! Jeśli za zdradę uznać pocałunek Kingi z bratem męża to można uznać to za niewierność, ale faktem jest, że to Paweł pocałuje bratową. I już w 1487 odcinku "M jak miłość" zacznie tego żałować, bo to zniszczy bliskie relacje w rodzinie Zduńskich. Do tego stopnia, że Kinga obrazi się na szwagra i zacznie okazywać mu niechęć. W 1487 odcinku "M jak miłość" Paweł zdobędzie się na przeprosiny...

"M jak miłość" odcinek 1487 - wtorek, 21.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł pocałuje Kingę w 1483 odcinku "M jak miłość" na weselu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Pijany poprosi bratową do tańca, a kiedy Kinga się potknie uchroni ją przed upadkiem, a później złoży na jej ustach namiętny pocałunek. Żadne z nich nie przyzna się Piotrkowi do zdrady.

Kinga będzie ukrywała przed mężem co zaszło między nią, a Pawłem, ale poprosi ukochanego, by nie wyręczał się już bratem i nie robił z niego głowy ich rodziny.

Patrz też: Kinga żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek na planie w rodzinie Zduńskich!

W 1487 odcinku "M jak miłość" Pawła dopadną wyrzuty sumienia. Wyczuje bowiem, że Kinga traktuje go z rezerwą, jakby była obrażona. Uświadomi sobie, że ich chłodne relacje mogą zniszczyć całą rodzinę. Zwłaszcza jeśli Piotrek pozna prawdę. Skruszony postanowi przeprosić bratową za pocałunek, za swoje skandaliczne zachowanie na weselu.

Kiedy emocje nieco opadną, w 1487 odcinku "M jak miłość", Paweł wyzna Kindze, że popełnił karygodny błąd, ale będzie liczył na jej wybaczenie. Szczerze przeprosi, że posunął się tak daleko, ale zwali wszystko na alkohol. - Przepraszam... Wiem, że nie powinienem. Miałem sieczkę z mózgu, inaczej bym nie... Żona brata to przecież świętość - zapewni Paweł kiedy będą sam na sam.

Kinga w 1487 odcinku "M jak miłość" puści pocałunek w niepamięć, ale to nie oznacza, że rodzina Zduńskich kryzys będzie miała za sobą. Bo wciąż Piotrek nie będzie wiedział, że Paweł pocałował Kingę! A prawda wcześniej czy później wyjdzie na jaw.

Przeczytaj też: M jak miłość. Zgwałcona Lilka zgłosi się na policję! Tylko Soni wyzna prawdę?

Najnowsze