M jak miłość. Zgwałcona Lilka zgłosi się na policję! Tylko Soni wyzna prawdę?

2019-12-20 7:32 jkk
M jak miłość. Zgwałcona Lilka zgłosi się na policję! Tylko Soni wyzna prawdę?
Autor: MTL Maxfilm/ TVP/VOD M jak miłość. Zgwałcona Lilka zgłosi się na policję! Tylko Soni wyzna prawdę?

Czy w "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) zgłosi brutalny gwałt na policję? Na Instastory serialowej Lilki (Monika Mielnicka) i Soni (Barbara Wypych) widać ujęcia z planu "M jak miłość", na których odbywa się poważna rozmowa między paniami przy biurku policjantki. Zdjęcia w "M jak miłość" kręcone są z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem, co oznacza, że Lilka otrzyma wsparcie, dzięki któremu zdecyduje się wyznać Soni prawdę. Czy Sonia jej pomoże i policja złapie gwałciciela Lilki?

M jak miłość. Lilka złoży zeznania na temat gwałciciela. Sonia wytropi drania?

Monika Mielnicka, czyli Lilka z "M jak miłość", zamieściła na swoim Instastory film, który pokazuje, że jej bohaterka w końcu zdecyduje się złożyć na policji zeznania o brutalnym gwałcie! To dobry znak, jako że wiemy, że zaraz po zdarzeniu nie będzie możliwości, aby ja do tego namówić.

Jak już pisaliśmy, Lilka w 1485 odcinku "M jak miłość" Lilka zostanie porwana z przyjęcia urodzinowego kolegi i brutalnie zgwałcona! Niestety, choć w pubie Lilka będzie z Mateuszem, on aż na godzinę straci ją z oczu i wtedy wydarzy się dramat.

Kiedy Lilka ponownie pojawi się w pubie, Mateusz od razu zrozumie co się stało jego dziewczynie. Niestety, ona nie będzie chciała nawet słyszeć o tym, żeby złożyć zeznanie natychmiast po przestępstwie. Mateusz sam zapewne będzie zbyt przerażony, żeby znaleźć w sobie psychiczną siłę na zaprowadzenie swojej dziewczyny na policję.

Ponieważ zdjęcia na planie "M jak miłość" kręcone są z 3-4-miesięcznym wyprzedzeniem, filmy z Instastory Mielnickiej i Wypych dają nadzieję, że w otoczeniu Lilki znajdzie się ktoś, kto po upływie pewnego czasu trafi do dziewczyny i nakłoni ją do złożenia zeznąń. Bo niby dlaczego gwałcicielowi miałaby ujść na sucho taka straszna zbrodnia na młodziutkiej, już ciężko doświadczonej przez los, Lilce? Czy w sprawy młodych zaangażuje się niezwykle mądra i doświadczona nestorka rodu Mostowiaków, Barbara (Teresa Lipowska)? Ona z pewnością przekonałaby Lilkę do decyzji o złożeniu zawiadomienia.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1486: Joasia doprowadzi Ninę do samobójstwa! Nie zniesie jej widoku z Leszkiem

M jak miłość: Lilka (Monika Mielnicka), Sonia (Barbara Wypych)
Autor: Instagram

Jak widać na Instastory Mielnickiej i Wypych, Lilka zdecyduje się wyznać prawdę o gwałcie Soni. Jak znamy obie bohaterki, zdołają się porozumieć, a Sonia już nie raz pokazała, że potrafi być dobrym, ciepłym, pełnym empatii słuchaczem.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1480: Seryjny zabójca w Grabinie. Agata zdemaskuje syna Kamila Starskiego - ZWIASTUN

Sceny składania zeznań przez Lilkę będą z pewnością bardzo emocjonalne. Potwierdza to zachowanie aktorek na planie... Na filmie z Instastory aktorki grające Lilkę i Sonię wyglądają na nieco wyczerpane, ale przede wszystkim nadmiar trudnych emocji odreagowują... śmiechem! Na filmiku usłyszeliśmy taki oto dialog:

- Aresztuję cię za... noce z Mateuszem - mówi żartem na planie Wypych do Mielnickiej. 

- Według paragrafu 3452 można spać z chłopakiem - odpowiada jej również żartem Mielnicka.

Jak naprawdę będą wyglądały dramatyczne zeznania Lilki o brutalnym gwałcie zobaczymy już niebawem w "M jak miłość".

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1481: Napad na Magdę i Kingę! Koszmar na rodzinnym wyjeździe - ZDJĘCIA

M jak miłość. Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: Instagram M jak miłość. Lilka (Monika Mielnicka)
Najnowsze