M jak miłość, odcinek 1485: Lilka brutalnie zgwałcona! Mateusz nie pomoże swojej dziewczynie

2020-01-13 20:37 jkk
M jak miłość, odcinek 1485: Lilka brutalnie zgwałcona! Mateusz nie pomoże swojej dziewczynie
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1485: Lilka brutalnie zgwałcona! Mateusz nie pomoże swojej dziewczynie

W 1485 "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) zostanie brutalnie zgwałcona! Nastolatka nic nie będzie pamiętać, bo zostanie odurzona narkotykami i wywieziona! Lilka przeżyje prawdziwy koszmar - po wszystkim gwałciciel wyrzuci dziewczynę z samochodu jak worek! Dlaczego Mateusz (Krystian Domagała) nie pomógł na czas ukochanej i naraził ją na tak straszną traumę? Czy Lilka zdoła złożyć doniesienie na policję? Czy poradzi sobie ze straszną traumą? Przekonamy się w 1485 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1485 - wtorek, 14.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1485 odcinku "M jak miłość" Lilka zostanie brutalnie zgwałcona!Dziewczynie zostanie podana najprawdopodobniej pigułka gwałtu, bo ledwo będzie pamiętać, że coś się stało. Wystarczy chwila nieuwagi i rozdzielenie z Mateuszem, żeby gwałciciel ja porwał i skrzywdził!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1483: Cierpienie Pawła na ślubie Magdy i Andrzeja! Straci miłość swojego życia

Kiedy po godzinie nieobecności w pubie 1485 odcinku "M jak miłość" Lilka w końcu pojawi się Mateusz od razu zrozumie co się stało. Czy Lilka powie mu całą prawdę, czy upokorzona będzie wolała schować się przed całym światem?

- Boże, Lilka… Kto ci to zrobił?! - zapyta wprost Mateusz, kiedy zobaczy ukochaną.
– Nie wiem, niczego nie pamiętam, urwał mi się film… - Lilka faktycznie zostanie odurzona narkotykami!
– Zadzwonię na pogotowie i na policję! - Mateusz będzie próbował od razu przejść do działania.
– Nie! Błagam, przysięgnij mi, że tego nie zrobisz!- Lilka, jak wszystkie ofiary gwałtu będzie się strasznie wstydziła tego, co się stało!
– Trzeba to zgłosić! Oni mają swoje sposoby, żeby… Proszę cię… - Mateusz nie będzie dawał za wygraną.
– Nie!!! Pamiętam tylko jego głos… Jak mnie wyrzucił z samochodu… powiedział, że… jeśli komukolwiek powiem, co się stało, to wróci i jeszcze raz zrobi mi… to samo… Błagam, ja chcę zapomnieć! Tego nie było, rozumiesz?!(…) Jeśli mnie kochasz, nikomu nic nie powiesz
Lilka
– Przysięgnij! Nie wypuszczę cię stąd, dopóki mi nie przysięgniesz!

Czytaj koniecznie: Dramat gwiazdy M jak miłość. Złośliwy nowotwór w rodzinie Igi Krefft! Wzruszający apel o pomoc dla chorej córki brata

Czy Lilka w 1485 odcinku "M jak miłość"da się przekonać i zgłosi brutalny gwałt na policji? Może nastolatkom w tej dramatycznej sytuacji powinien pomóc ktoś dorosły? Mamy nadzieję, że kompletnie bezradny w tej strasznej sytuacji Mateusz skorzysta z pomocy rodziny.

Młodziutka Lilka, która dopiero co przeżywała pierwszy niewinny seks ze swoja miłością, Mateuszem nie ma szans na samodzielne poradzenie sobie z brutalnym gwałtem! Koszmar, który darzy się w 1485 odcinku "M jak miłość". Upokorzenie, wstyd, ból i rozpacz nie opuszczą dziewczyny jeszcze długo. Czy nastolatka nie dość już przeżyła tragedii?

Mamy nadzieję, że Lilka otrzyma wsparcie dobrych specjalistów, a bandyta gwałciciel zostanie prędko złapany! Obserwujmy wątek od 1485 odcinka "M jak miłość".

Najnowsze