M jak miłość, odcinek 1483: Cierpienie Pawła na ślubie Magdy i Andrzeja! Straci miłość swojego życia

2019-12-18 11:17 Ag
M jak miłość, odcinek 1483: Cierpienie Pawła na ślubie Magdy i Andrzeja! Straci miłość swojego życia
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1483: Cierpienie Pawła na ślubie Magdy i Andrzeja! Straci miłość swojego życia

Ślub Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w 1483 odcinku "M jak miłość" nie dla wszystkich będzie radosnym wydarzeniem. Paweł (Rafał Mroczek) bardzo przeżyje, że jego była dziewczyna, największa miłość, trzeci raz wychodzi za mąż. Żeby nie sprawiać Magdzie przykrości Zduński w 1483 odcinku "M jak miłość" zrobi dobrą minę do złej gry. Ale będzie potwornie cierpiał, że jest sam, a Magda bierze ślub z Budzyńskim.

"M jak miłość" odcinek 1483 - wtorek, 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1483 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej wezmą ślub, który przekładali już kilka razy. Najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych nie dla wszystkich będzie jednak radosny. Ojciec Magdy, Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński) źle przyjmie jej decyzję, że przyjmie nazwisko męża. Teść ostrzeże Budzyńskiego, że będzie miał go na oku i nie pozwoli, by skrzywdził jego ukochaną jedynaczkę.

Nie przegap: M jak miłość. Olek trafi do więzienia za zabójstwo Artura! Andrzej będzie bronił byłego męża Magdy

Ale nie tylko Marszałek w 1483 odcinku "M jak miłość" będzie bacznie przyglądał się Andrzejowi. Także Paweł na ślubie Magdy z głęboko skrywają zazdrością zacznie się wpatrywać z trzeciego męża swojej byłej ukochanej, jedynej, prawdziwej przyjaciółki.

Co prawda Paweł złoży nowożeńcom życzenia, a Magda i Budzyńskie nie zorientują się, że coś jest nie tak, ale w 1483 odcinku "M jak miłość" samotny Zduński zupełnie straci nad sobą kontrolę.

Na weselu w ogrodzie przy Deszczowej w 1483 odcinku "M jak miłość" Paweł upije się. Sięgnie po alkohol, bo rozklei się, że nie potrafi sobie ułożyć życia z żadną kobietą, a jego wielka miłość Magda wyszła za mąż za innego.

Cierpienie Pawła zauważy Kinga (Katarzyna Cichopek), którą szwagier poprosi do tańca, a potem pocałuje! Czy Kinga dopuści się zdrady z bratem Piotrka (Marcin Mroczek)? Całe szczęście skończy się na jednym, niewinnym pocałunku.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Uciekną i oszukają wszystkich gości

Najnowsze