M jak miłość. Olek trafi do więzienia za zabójstwo Artura! Andrzej będzie bronił byłego męża Magdy

2019-12-17 12:26 Ag
M jak miłość. Olek trafi do więzienia za zabójstwo Artura! Andrzej będzie bronił byłego męża Magdy
Autor: Instagram M jak miłość. Olek trafi do więzienia za zabójstwo Artura! Andrzej będzie bronił byłego męża Magdy

Olek z "M jak miłość" za kratkami? Zamkną w więzieniu za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski), bo policja wreszcie znajdzie zwłoki Skalskiego, które Olek zakopał w lesie? Wszystko na to wskazuje! W kręconych właśnie nowych odcinkach "M jak miłość", które widzowie zobaczą wiosną 2020 roku młody Chodakowski jest skuty kajdankami, a pomocy najpewniej udzieli mu Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek). Co się stanie z Olkiem w "M jak miłość"? Czy czeka go długa odsiadka?

Co będzie z Olkiem w "M jak miłość"? Zamkną go za zabicie Artura?

Olek z "M jak miłość" trafi do więzienia za zabicie Artura! Choć w samoobronie zaatakował psychola gdy ten chciał zabić Izę (Adriana Kalska), Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci, to wkrótce spotka do kara! Skąd ta pewność? Na planie "M jak miłość" powstają właśnie premierowe odcinki, w których Olek zostanie aresztowany.

"Aktualny ups przyszły i były mąż. No to już wiadomo kto ma kłopoty" - napisał na swoim profilu na Instagramie Krystian Wieczorek, czyli serialowy Andrzej. To właśnie Budzyński najpewniej podejmie się obrony młodego Chodakowskiego.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1483: Kradzież przed ślubem Magdy i Andrzeja. Budzyński złamie prawo

Zobacz: Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

To było do przewidzenia, że w "M jak miłość" prawda o zabójstwie Artura wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Śledztwo policji, które prowadzi Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) już w 1482 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że Chodakowscy mogą być zamieszani w zaginięcie Skalskiego.

Ale jak wszyscy wiedzą odcinki "M jak miłość" są kręcone z prawie czteromiesięcznym wyprzedzeniem, więc do sceny aresztowania Olka wszystko jeszcze może się zdarzyć, a tajemnicę Chodakowskich, Izy i Anety (Ilona Janyst) może poznać jeszcze więcej osób.

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1482: Iza przedawkuje leki. Marcin znajdzie ją nieprzytomną!

M jak miłość, odc. 1460. Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1460. Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski), Olek (Maurycy Popiel)
Najnowsze