M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Piotrek nie dowie się o zdradzie żony

2019-12-10 21:55 sz
M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Piotrek nie dowie się o zdradzie żony
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Piotrek nie dowie się o zdradzie żony

W rodzinie Zduńskich w "M jak miłość" wybuchnie największy skandal w historii serialu. W 1483 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) pocałuje Kingę (Katarzyna Cichopek) w usta! To nie żart. Brat Piotrka (Marcin Mroczek) na weselu Magdy (Anna Mucha) sięgnie po alkohol i po pijaku wyzna bratowej, co do niej czuje. Zduńska będzie w szoku, a co na to Piotrek? Sprawdź, co dokładnie zrobi Paweł w 1483 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1483 - we wtorek 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" wydawało się, że Paweł całujący Kingę to ostatnie, co mogłoby wydarzyć się w serialu. A przynajmniej tak było do tej pory. Nie ma jednak granicy, której scenarzyści nie przekroczą, aby zdumieć widzów. Z tego powodu w 1483 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak pijany Paweł wyznaje Kindze wszystko, co leży mu na sercu. Ale od początku.

CZYTAJ TEŻ >>> M jak miłość. Paweł pozna nową dziewczynę! To ona zastąpi Julkę i będzie kochanką Zduńskiego - WIDEO

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Piotrek poczuje mocne ukłucie zazdrości. Od narodzin bliźniaczek Zduński haruje jak wół, żeby zarobić na utrzymanie rodziny. Cały czas wyjeżdża w delegacje, ale jednocześnie robi wszystko, by nie stracić kontaktu z dziećmi. W 1476 i 1477 odcinku Piotrek jednak dostrzeże, że Lenka (Marysia Głowacka) i Misiek (Aleksander Bożyk) wolą spędzać czas z wujkiem i Paweł przejął rolę głowy rodziny! 

W 1483 odcinku "M jak miłość" okaże się, że obawy Piotrka były słuszne. Wszystko wydarzy się podczas ślubu i wesela Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), które odbędą się na Deszczowej. CZYTAJ WIĘCEJ >>> M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Kamil porwie pannę młodą

Atmosfera szczęścia i miłości źle wpłynie na Pawła, który wciąż nie może się pozbierać po nieudanym małżeństwie z Alą (Olga Frycz), a później zniszczeniu związku z Julką (Joanna Kuberska). W 1483 odcinku Zduński sięgnie po alkohol i zdecydowanie przesadzi z ilością. Według doniesień "Świata Seriali" zacznie żalić się, że nie może znaleźć szczerej miłości. 

To jednak nie wszystko. W 1483 odcinku "M jak miłość" Paweł porwie Kingę to tańca. Na parkiecie wyzna, że jest idealna i chciałby mieć kogoś takiego, jak ona... po czym spróbuje pocałować bratową! Szok i niedowierzanie na twarzy Zduńskiej powiedzą wszystko. A co na to Piotrek? Wszystko wskazuje na to, że szykuje się rodzinna awantura.