M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Kamil porwie pannę młodą

2019-12-10 4:15 sz
M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Kamil porwie pannę młodą
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Kamil porwie pannę młodą

W 1483 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) wezmą ślub! Widzowie i sami zakochani długo na to czekali. Ślub w domu Zduńskich na Deszczowej zostanie jednak zakłócony, bo pojawi się nieproszony gość! Kamil (Marcin Bosak) w 1483 odcinku "M jak miłość" zjawi się na ślubie i porwie Magdę... Nie będzie chciał dopuścić, by ona i Andrzej zostali małżeństwem.

"M jak miłość" odcinek 1483 - we wtorek, 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" to coś, na co wszyscy od dawna czekali. Bohaterowie tworzą jedną z najpiękniejszych serialowych par, ale z powodu niewyobrażalnego pecha dopiero niedługo, bo na początku nowego roku 1483 odcinku "M jak miłość", uda im się przypieczętować związek.

Jednym z większych wyzwań było pojawienie się Kamila w życiu Magdy. Gryc w poprzednich odcinkach "M jak miłość" robił wszystko, żeby odzyskać byłą dziewczynę, czym doprowadzał Andrzeja do szału. Okazuje się, że nawet w dniu ślubu nie da im spokoju! Co się wydarzy?

CZYTAJ TEŻ >>> M jak miłość, odcinek 1476: Magda nago zaliczy wpadkę przed córką Andrzeja! Seks niespodzianka dla Budzyńskiego

W 1483 odcinku "M jak miłość" ślub Magdy i Andrzeja nie odbędzie się w kościele. Młodzi postawią na skromną ceremonię i wesele w gronie najbliższych. Do tego pojawią się problemy finansowe, więc Kinga (Katarzyna Cichopek) zaaranżuje ślub przyjaciółki we własnych ogródku na ulicy Deszczowej.

Według doniesień "Świata Seriali" niespodziewanie na posesję wtargnie Kamil! Nie będzie zaproszony ani na ślub, ani na wesele.

Zobacz też>>> M jak miłość, odcinek 1476: Problemy Budzyńskiego. Nie będzie go stać na wesele z Magdą

- Kamilku, kawa na ławę: co cię tu przygnało? I skąd wiedziałeś o dacie ślubu? - spyta Kinga w 1483 odcinku "M jak miłość". Okaże się, że Gryc wyśledził wszystkie informacje z mediów społecznościowych. Magda mocno się speszy i przeprosi, że go nie zaprosiła. 

- Do ostatniej chwili miałem nadzieję, że się rozmyślisz i wybierzesz jednak mnie - skandaliczne wyznanie Kamila wywoła poruszenie! Po chwili w 1483 odcinku "M jak miłość" Gryc bez pytania porwie Magdę do tańca... Czy Andrzej wyrzuci go z wesela?

Najnowsze