M jak miłość, odcinek 1476: Problemy Budzyńskiego. Nie będzie go stać na wesele z Magdą

2019-12-08 19:33 sz
M jak miłość, odcinek 1476: Problemy Budzyńskiego. Nie będzie go stać na wesele z Magdą
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1476: Problemy Budzyńskiego. Nie będzie go stać na wesele z Magdą

W 1476 odcinku "M jak miłość" wyjdą na jaw problemy finansowe Andrzeja (Krystian Wieczorek). On i Magda (Anna Mucha) niedawno przeprowadzili się do nowego mieszkania po tym, jak poprzednie zostało zdemolowane przez gangsterów. W 1476 odcinku "M jak miłość" okaże się, że może nie być go stać na wesele. Sprawdź, jak poradzą sobie Budzyński i Magda.

"M jak miłość" odcinek 1476 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Budzyński z serialu "M jak miłość" są już coraz bliżej ślubu. Nie oznacza to, że droga do ołtarza będzie prosta. W poprzednich odcinkach serialu "M jak miłość" Andrzej z Wernerem (Jacek Kopczyński) podjęli się sprawy związanej z mafią. Wszyscy ostrzegali ich, żeby odpuścili, jednak prawnicy nie mogli tak tego zostawić.

SPRAWDŹ >>> Ślub Magdy i Andrzeja w M jak miłość. Magda będzie w ciąży? Anna Mucha w sukni ślubnej - ZDJĘCIA z planu

Budzyński szybko pożałował tej decyzji. Pewnego dnia po powrocie do mieszkania stanęli jak wryci. Całe lokum zostało doszczętnie zdemolowane! Od krzeseł, przez talerze, po obrazy - nic nie ocalało. Budzyński w "M jak miłość" kupił nowe mieszkanie, bo w starym Magda bała się nocować.

W 1476 odcinku "M jak miłość" okaże się, że ten wydatek sporo nadwyrężył ich budżet. Magda w 1476 odcinku zacznie planować jak urządzić ich puste mieszkanie. Zostali z niczym i mają tylko prowizoryczną sypialnię. 
- Dobrze, ale ostrożnie z wydatkami, bo mieszkanie tanie nie było, a... przypominam, że jesteśmy jeszcze przed weselem - przypomni Budzyński. Najwyraźniej zakochani będą musieli wybrać między wyposażonym mieszkaniem, a weselem! 
- Ja nie wiem jak to będzie, naprawdę. Obdzwoniłam wszystkie knajpy, wszystkie restauracje... Nic się nie zwolniło - odpowie Magda. Na pomoc zakochanym przyjdą Zduńscy. To u nich w nowych odcinkach "M jak miłość" odbędzie się impreza po ślubie!

CZYTAJ TEŻ >>> M jak miłość, odcinek 1477: Andrzej przez chorobę Marty odwoła ślub z Magdą. To będzie dla niej cios!

Najnowsze