M jak miłość, odcinek 1469: Pierwszy seks Magdy i Andrzeja w nowym mieszkaniu! Zrobi się groźnie

2019-11-12 0:45 jkk
M jak miłość, odc. 1469. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1469. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

Wielkie zmiany w "M jak miłość"! W 1469 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) zmienią mieszkanie, po tym jak mafia zdemolowała ich apartament i oddadzą się namiętności! Seks, szampan i gorąca atmosfera pomogą im w świętowaniu ważnego zakupu... Czy ten piękny moment oznaczać będzie koniec kłopotów narzeczonych czy raczej ciszę przed burzą? Para w 1469 odcinku "M jak miłość" wykorzysta samotny wieczór w nowym mieszkaniu na maksimum przyjemności! Ale czy będą bezpieczni w nowym mieszkaniu.

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1469 odcinku "M jak miłość" Andrzej zrobi Magdzie wielką niespodziankę! Oprowadzi ją po ładnym mieszkaniu, które postanowił dla nich... kupić!

I choć mecenas będzie w 1469 odcinku "M jak miłość" zaniepokojony, czy puste ściany i brak drzwi narzeczonej nie przestraszą, nie będzie się martwił długo. Magda będzie zachwycona! Po chwili ciszy i pytaniu, czy jej się nie podoba, odpowie: - Ja tu zostaję!

Wieczorem para zabierze kilka swoich rzeczy od Kingi (Katarzyna Cichopek), u której zamieszkali po splądrowaniu ich mieszkania przez gangsterów i skorzysta z oferty, aby zostawić u Zduńskich na noc Maćka (Franciszek Przanowski). Kinga zaproponuje im upojną noc we dwoje w nowym mieszkaniu i oni chętnie na tę wizje przystaną!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1469 - Agnieszka wyśmieje Olka w łóżku!

Wieczorem w 1469 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej wypiją szampana za nowy zakup. Ale nie tylko za to...

- Za nasze nowe mieszkanie, nasz nowy dom - wzniesie toast Magda.

- I za nas - doda Andrzej.

- Przede wszystkim za nas - potwierdzi zachwycona narzeczona Budzyńskiego. 

I tak, przy świecach i małych lampkach para podgrzeje atmosferę, która posłuży namiętnym igraszkom! Magda nie będzie pewna, że to wszystko dzieje się naprawdę, więc poprosi Andrzeja: - Nie mogę w to uwierzyć. To jest jak marzenie po prostu. To sen, uszczypnij mnie!

Andrzej niewątpliwie przejdzie od słów do czynów i zapyta jeszcze: - A teraz wierzysz? Ale Magda już będzie w namiętnym nastroju i mówiąc: - Jeszcze nie...  zacznie go rozbierać!

Szczęśliwy wieczór Magdy i Andrzeja na pewno zakończy się cudownym seksem. Czy para długo będzie mogła się cieszyć nowym mieszkaniem i sobą w spokoju i bez żadnych problemów. Trzymamy za to mocno kciuki od 1469 odcinka "M jak miłość".

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1469 - Olek w szponach psychopaty!

Najnowsze