M jak miłość, odcinek 1469: Magda ukryje przed Andrzejem bolesną tajemnicę. Tylko Kinga pozna prawdę

2019-11-06 22:02 Ag
M jak miłość, odc. 1469. Magda (Anna Mucha)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1469. Magda (Anna Mucha)

Czy w "M jak miłość" podejrzenia Magdy (Anna Mucha) się potwierdzą i historia z mafią, która zniszczyła mieszkanie Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), tak brutalnie wdzierając się do ich życia, tak szybko się nie skończy? W 1469 odcinku "M jak miłość" nastąpi dramatyczny ciąg dalszy. Magda będzie się bała wrócić do mieszkania splądrowanego przez bandytów. O swoich strachu powie tylko Kindze (Katarzyna Cichopek). Ale czy to jedyna tajemnica jaką w 1469 odcinku "M jak miłość" Magda będzie ukrywała przed Andrzejem?

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej z "M jak miłość" w jednej krótkiej chwili poczuli, że wszystko im się wali. Widok splądrowanego, zrujnowanego mieszkania dał im sporo do myślenia. Zwłaszcza Magdzie, która doszła do wniosku, że jeśli Budzyński weźmie sprawę bandyty Koteckiego przeciwko mafii to narazi siebie, ją i całą ich rodzinę na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1469: Kinga znów w ciąży? Piąte dziecko w domu Zduńskich

W 1469 odcinku "M jak miłość" ze strachu, że mafia znów zaatakuje zakochani wciąż będą mieszkali w domu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) na Deszczowej. Tylko przyjaciółce Magda zwierzy się ze swoich największych obaw. - Powiedziałaś Andrzejowi? - zapyta Kinga kiedy Magda wspomni o swoim lęku.

- Nie chcę wracać do tego mieszkania po tym wszystkim co się wydarzyło... Nie chcę tam być...

Strach Magdy w 1469 odcinku "M jak miłość" będzie tak ogromny, że wyzna Andrzejowi, że chce zacząć wszystko od nowa, gdzie indziej. Budzyński spełni jej marzenie. Jeszcze tego samego dnia kupi mieszkanie od Joli Kaczmarek (Monika Krzywkowska). Zakochani zdecydują się na przeprowadzkę. Wieczór spędzą już w nowym mieszkaniu. I uczczą nowy początek namiętnym seksem!

Sprawdź też: M jak miłość. Aneta wróci do Olka i pomoże mu uniknąć więzienia! Postawi twardy warunek - WIDEO

M jak miłość, odc. 1469. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1469. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość, odc. 1469. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1469. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Najnowsze