M jak miłość, odcinek 1469: Kinga znów w ciąży? Piąte dziecko w domu Zduńskich

2019-11-05 21:44 sz
M jak miłość, odc. 1456. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1456. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

Kinga (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" zajdzie w kolejną ciążę?! W 1469 odcinku "M jak miłość" padną niepokojące słowa w rozmowie między nią i Piotrkiem (Marcin Mroczek). Czy będą mieć piąte dziecko? Wiemy już, że na Deszczową przybędą nowi lokatorzy! Przygarną malucha w potrzebie. Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w 1469 odcinku "M jak miłość",

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek z serialu "M jak miłość" po raz kolejny zostaną rodzicami?! Nie tak dawno urodziły im się bliźniaczki, a oprócz nich mają jeszcze dwójkę starszych dzieci. Już teraz zakochani ledwo wiążą koniec z końcem. Czy kolejna pociecha nie będzie przesadą? W 1469 odcinku "M jak miłość" okaże się, że nie! Czy Kinga zajdzie w ciążę? To nie takie proste. Czytaj dalej pod zdjęciem. 

Przeczytaj też >>> M jak miłość. Chora Kinga w obliczu kolejnej tragedii? Nerwowa narada u Zduńskich

M jak miłość, odc. 1469. Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: TVP VOD M jak miłość, odc. 1469. Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Budzyński (Krystian Wieczorek)

W 1469 odcinku "M jak miłość" Kinga zaniepokoi się podczas rozmowy z Magdą (Anna Mucha. Przyjaciółka powie jej o niebezpiecznej sprawie, którą podjął Budzyński (Krystian Wieczorek) z Wernerem (Jacek Kopczyński). Mafia uweźmie się na prawników, w związku z czym cała rodzina Andrzeja w "M jak miłość" znajdzie się w przeogromnym niebezpieczeństwie. Wkrótce bandyci zdemolują Budzyńskiemu mieszkanie!

ZOBACZ >>> M jak miłość, odcinek 1468: Magda nie wyjdzie za Andrzeja! Znów będzie bała się, że umrze

Ale co to ma do dzieci? Otóż w obliczu tych wydarzeń Magda, Andrzej i mały Maciek (Franciszek Przanowski) w 1469 odcinku "M jak miłość" przeniosą się na ulicę Deszczową. Piotrek i Kinga przyjmą ich u siebie w domu, dopóki sytuacja się nie uspokoi. To znaczy, że Maciek będzie już piątym dzieckiem pod dachem Zduńskich!

- Czwórka na pokładzie, piąte zginie w tłumie - pocieszy Kingę Piotrek w 1469 odcinku "M jak miłość". Czy pomieszczą się i dadzą sobie radę z taką ilością  pociech? Deszczowa zmieni się w cyrk na kółkach!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze