M jak miłość. Aneta wróci do Olka i pomoże mu uniknąć więzienia! Postawi twardy warunek - WIDEO

2019-11-05 21:13 Ag
M jak miłość odc. 1472. Aneta Kryńska (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1472. Aneta Kryńska (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" uniknie kary za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) i wywinie się policji dzięki byłej kochance, przebiegłej Anecie Kryńskiej (Ilona Janyst)! Wszystko wskazuje na to, że kiedy w 1472 odcinku "M jak miłość" Aneta wróci do Olka wyciągnie do niego pomocną dłoń. Dowie się, że Chodakowski jest mordercą i postanowi go ratować przed więzieniem. Co zrobi Aneta? Najpierw intrygantka postawi Olkowi twarde warunki! Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1472 POWRÓT ANETY - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

O tym, że w "M jak miłość" Aneta Kryńska była zdolna do wszystkiego, żeby zdobyć i zatrzymać przy sobie Olka widzowie przekonali się wiele razy. Po kolejnej zdradzie Chodakowskiego odpuściła - zostawiła go kelnerce Adze (Ina Sobala) i wyjechała na kilka miesięcy za granicę.

W 1472 odcinku "M jak miłość" Aneta wróci w wielkim stylu! I znów to ona zacznie rozdawać karty w relacjach z Olkiem, bo jej były kochanek będzie z zupełnej rozsypce. Szantażowany przez Olewicza (Tomasz Dedek) wciąż będzie się bał, że wyda się, iż to on zabił Artura.

Kompletnie załamany, bezradny, jak nigdy wcześniej będzie potrzebował Anety - silnej, przebiegłej, nieobliczalnej, gotowej opracować najbardziej przebiegłą intrygę dla własnych celów.

- Aneta wraca w najlepszym momencie dla Olka, ponieważ musi go wyciągać za uszy z ogromnych tarapatów! Widzi Olka, który jest absolutnie złamanym człowiekiem, jest przerażony. Nie radzi sobie w wyrzutami sumienia. Coś z nim pękło po prostu... - wyjaśniła Ilona Janyst w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1472: Olek ucieknie z Polski! Agnieszka będzie kryła mordercę?

Pierwsze spotkanie Anety i Olka w 1472 odcinku "M jak miłość" po rozstaniu skończy się w łóżku! Byli kochankowie skuszą się na namiętny seks, ale Chodakowski nie wyjawi kobiecie czym się tak dręczy. Aneta jednak tak łatwo nie odpuści.

- Może Aneta rzeczywiście wymyśli jak wybrnąć z tej sytuacji, bo wiemy na pewno, że Aneta nie da przed sobą ukrywać takiej tajemnicy - ujawnił Maurycy Popiel w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Aneta lubi wykorzystywać sytuację, ale tutaj jej pierwszą i najważniejszą motywacją w momencie kiedy zastaje Olka takiego złamanego, bezbronnego jest odkrycie prawdy, ponieważ Aneta nie znosi niewiedzy! Jest bardzo twardą zawodniczką i dobrze jest mieć ją po swojej stronie - dodała Janyst.

Nieco później Aneta w "M jak miłość" będzie przekonywać Olka, że może jej zaufać, że tylko ona zdoła mu pomóc z każdym problemem. - Nigdy, nikomu o niczym o nie powiem, ale pod jednym warunkiem... Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych! - rzuci Kryńska.

O co będzie chodziło? Tego widzowie "M jak miłość" dowiedzą się dopiero w nowych odcinkach w grudniu.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1470: Ula stoczy krwawą walkę o życie z gangsterem Grzelakiem - WIDEO

Zobacz: Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

Najnowsze