M jak miłość, odcinek 1476: Magda nago zaliczy wpadkę przed córką Andrzeja! Seks niespodzianka dla Budzyńskiego

2019-12-09 7:40
M jak miłość, odcinek 1476: Magda nago zaliczy wpadkę przed córką Andrzeja! Seks niespodzianka dla Budzyńskiego
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1476: Magda nago zaliczy wpadkę przed córką Andrzeja! Seks niespodzianka dla Budzyńskiego

Magda (Anna Mucha) w 1476 odcinku "M jak miłość" przebierze się dla Andrzeja (Krystian Wieczorek) w bardzo seksowny strój... A w zasadzie rozbierze się! Czy Budzyński rzuci się na nią już w progu mieszkania? Magda będzie miała ochotę na namiętny seks z ukochanym, ale pojawi się jeden problem - Andrzej w 1476 odcinku "M jak miłość" nie wróci do domu sam... Prawie naga Magda w specjalnym przebraniu dla ukochanego zaliczy wpadkę przed jego córką Anią (Gabriela Świerczyńska)!

"M jak miłość" odcinek 1476 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Magda będzie miała bardzo konkretne plany na wieczór w 1476 odcinku "M jak miłość" - gorący seks z narzeczonym! W tym celu przebierze się za pannę młodą, a materiał z którego będzie "suknia" nie będzie zakrywał prawie nic...

Pomysł Magdy na strój w 1476 odcinku "M jak miłość" to przezroczysta folia, którą owinie niezbyt szczelnie tylko niektóre części ciała, a z nadmiaru zrobi "tren". Jak zareaguje Andrzej na ten niezwykle seksowny wygląd swojej narzeczonej?

Zobacz też: Nina żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Agnieszki Judyckiej na planie. Barbara Kurdej-Szatan też znika z serialu?

M jak miłośc, odcinek 1476: Ania (Gabriela Świerczyńska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłośc, odcinek 1476: Ania (Gabriela Świerczyńska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)

Otóż plan Magdy w 1476 odcinku "M jak miłość" miałby ogromne szanse powodzenia, gdyby nie fakt, że Andrzej wróci do domu w towarzystwie... swojej córki Ani (Gabriela Świerczyńska)! Nastolatka pierwszej chwili będzie zachwycona, jednak za chwile nieśmiało spuści oczy...

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Paweł pozna nową dziewczynę! To ona zastąpi Julkę i będzie kochanką Zduńskiego - WIDEO

Andrzej i Ania będą też lekko rozbawieni 1476 odcinku "M jak miłość", mimo że przyjdą razem z niewesołą wiadomością o ciężkiej chorobie Marty (Dominika Ostałowska) i jej pobycie w szpitalu.

Czy w takich okolicznościach plany Magdy na seks będą miały jeszcze szansę się ziścić, czy czekają na nią zupełnie inne zadania zobaczymy w 1476 odcinku "M jak miłość".

Zobaczcie też koniecznie GORĄCE ZDJĘCIA Magdy >>>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze